Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   drogériák, online

Frissítő, élénkítő, jókedvre derítő virágos-gyümölcsös, igazi nyári illat. Illatjegyek: fekete ribizli, bergamott, mandarin, citrom; ciklámen, golgotavirág, vízililiom, görögdinnye, rózsa; pézsma, tölgymoha, fehér borostyán.

Kiszerelés: 50 és 100 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

titoka

2016. augusztus 15.

Kellemes illat, de sajnos egyáltalán nem tartós. Igaz a kb. 30 perc, utána elillan teljesen, szóval rettentő bosszantó. Csakis nyárra való illat, bár nekem túlzás a citrusossága, kissé már légfrissítőbe hajlik át. A sima zöld teás változata jobb, bár az is ugyanolyan gyenge a tartósságot illetően.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

vkati15

2016. június 2.

Finom nyári illat, minimális tartósság (kb. 30 perc). Bevásárláshoz vagy pl. játszótérre a fiammal használom, sajnos többre nem való/jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

necra

2015. április 9.

Szokasos gyenge tartossag, viszont isteni zold tea alapillat megspékelve rengeteg citrommal. Nekem tetszik ;)

up. Mindenki odáig van tőle, de a tartóssága kritikán aluli :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

up. Mindenki odáig van tőle, de a tartóssága kritikán aluli :(((

cilili

2014. október 27.

Nagyon szeretem,igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Nagyon szeretem,igazi nyári illat.

prehalekjudit

2014. október 14.

Nagy kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 14.

Nagy kedvencem

heather

2014. május 30.

Tegnap óta az enyém.
Igazi bergamotos teaillat, hűs, friss.
Régen használtam és olyan jó volt visszatérni hozzá megint!
Ráadásul a 100 ml alig volt több 3000-nél:), igaz, teszter, kupak nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

Tegnap óta az enyém.
Igazi bergamotos teaillat, hűs, friss.
Régen használtam és olyan jó volt visszatérni hozzá megint!
Ráadásul a 100 ml alig volt több 3000-nél:), igaz, teszter, kupak nélkül.

nyarigabi

2014. május 6.

Anyukámnak vettem, mert nagy Green Tea rajongó. Ez is legalább annyira jó, kicsit gyümölcsösebb, fűszeresebb, de erősen érződik az eredet Green Tea illat. Meleg időben csodálatos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.