Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Jázminka, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű és intenzív hidratáló

• Biodormin technológiával és ifjúság megőrző komplex-el rendelkezik
  • Hihetetlenül regenerálja a bőrt alvás közben
  • Egész éjjel hatva regenerálja a bőrt a napközbeni stressz ellen
  • A bőr nyugodt, energetizált és ragyogó lesz reggel ébredéskor

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

merapi

2015. szeptember 21.

szerintem semmi extra...igen, jól beszívódik, elvielhető az illata, de nem veszek észre semmi extrát a bőrömöm még több hetes használat után sem...közel 6ezer forintért többet vártam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Marababa

2015. február 17.

Kellemes krém, Én használom nappalinak is. Kellemes az illata és valóban könnyen beszívódik, komfortérzést nyújt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 17.

Jázminka

Korcsoport: >54
2014. március 1.

Nagyon jól hidratál, olyan gyorsan beszívódik hogy akár nappali krémnek is használhatnám, reggelre teljesen ki van simulva arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 1.