Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Napsugár, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Illatcsalád: virágos

Mandarin, narancsvirág, barack, jázmin, bazsarózsa, liliom, pézsma, ámbra, jázmin, rózsaszín íris, fehér bazsarózsa, pézsma, Jacaranda fa, borostyán

Adelka1981

2018. május 4.

Cuki kis semmi. Tartóssága kb egy zuhanyzás utáni tusfürdőillathoz hasonlít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Cuki kis semmi. Tartóssága kb egy zuhanyzás utáni tusfürdőillathoz hasonlít.

Pampilla

2015. november 23.

Nem igazán tudom értelmezni ezt az illatot,mintha nem nagyon tudták volna a kreátorok hogy mit is akarnak. Itthoni esti-éjszakai illatnak elmegy,de nem fogott meg benne semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 23.

szevin007

2014. június 10.

Fél évvel ezelőtt vettem meg, kibontottam itthon, és nem tetszett az illata, volt benne valami, ami számomra taszító.
Itt van a nyár, és gondoltam nem halmozom fel a parfümöket, inkább előveszem ezt az egyszerű üvegbe zárt csodát. Hihetetlen volt, most megfogott benne valami, amit nem tudok elengedni.
Finom, friss, virágos illata van :) édes, és nőies, egyáltalán nem tömör :)
Ha nem is veszem újra, de ettől függetlenül ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 10.

Finom, friss, virágos illata van :) édes, és nőies, egyáltalán nem tömör :)
Ha nem is veszem újra, de ettől függetlenül ötös :)

Napsugár

2013. december 15.

Nagy parfümkeresésben voltam mostanság, mivel az álomillat rózsás Chloé-ra nem tudtam beruházni. Nehéz ma virágos-friss tisztaságillatot találni, plusz még tartson is ki rajtam jópár órán át. Katalógus és celebillatok nálam kizárva, olyan illatot szerettem volna, ahol a márkának van azért egy kis hagyománya, mindenféle sznobságtól mentesen. Sokáig használtam a Yardley Royal Diamondját, ami tökéletes illat számomra, de sajnos maximum 3 óra és elillan. Keresgéltem tehát tartósabb parfüm után és Elizabeth Ardennél kötöttem ki, a márka azért név is, minőség is számomra. És persze valami olyat is akartam, ami nem jön velem szembe minden második emberen. Illatoltam tehát, de valahogy egyik sem volt az én világom, hiányzott a könnyed frissesség, a Splendor volt az utolsó reményem, de sajnos az sem működött rajtam. Már lemondtam a dologról, amikor teljesen más céllal tértem be a helyi Rossmannba, s ha már ott vagyok alapon, elkanyarodtam azért a parfümöspolcokhoz. És jött a csoda, új E. A. terméket fedeztem fel, pár darab volt csak, semmitmondó pinkes doboz, de azért csak szagoljuk meg... Papírcsík, fújás, teszek egy kört az üzletben és megillatolom. Háááát, egy másodperc törtrésze volt, tudtam, h igeeeen, ő az. Próba a csuklómon, indulok a többi elintéznivaló után. És megyek a városban, boltról boltra, sötét van már, bár csak fél öt, karácsonyi fények, pénteki tömeg, rohanó emberek, mindenkiről sugárzott a fáradtság, szürkeségbe süppedés, a karácsonyi hangulatnak az az oldala, amikor teher és nyűg, de vásárol-vásárol, mert az kell, cipeli-cipeli a táskákat. Én pedig csak szagolgatom a csuklóm, és elrepít a lökdösődö, egymásra nem figyelő tömegből egy másik világba, könnyed szellő, napsütés, néhány habos bárányfelhő a tavaszi kék égen, és szaladok a réten át az erdő tövében csordogáló patakhoz. Annyira elöntött valami megmagyarázhatatlan életvidámság, valami természetes pajkos kedvesség, hogy legszívesebben ugrándoztam volna, mint egy lökött törpenyúl. :)
Tökéletesen eltalálták az illat nevét, valóban nem az észvesztő forró dög, nem a távolságtartóan hűvös elegancia, nem gyönyörű és elérhetetlen díva, nem is szőke-rózsaszín ostobácska édes cukorfalat. Hozzám nem illik egy füstös csupa titok forró illat, színpadiasan erőltetett volna, a szirupos dolgokat sem szeretem. A tiszta, egyszerű, kedves és szépségesen könnyed illatok az enyéim, egy cseppnyi hűvösséggel talán. Azt hiszem megtaláltam a számomra elérhető verziót benne. Tartósság tekintetében is rendben van, reggel hatkor fújtam magamra, s még este is érezhető volt. Öt csillagot adok, mert bár nem a Roses de Chloé, de az ár-érték arány szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.