Elizabeth Arden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Intenzív regeneráló és öregedés-gátló szérum

• Idebenon-al támogatja a bőr természetes kollagén mátrixát
  • Exkluzív Arazine komplex-el védi és javítja az öregedés jeleit
  • Láthatóan csökkenti a ráncokat, a finom vonalakat és az öregségi foltokat
  • Feszesebb, simább, ragyogóbb, nyugodtabb és fiatalosabb arcbőrt ad

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ildie

2015. január 1.

Azt, hogy megöregedtem, vagy nem azt nem tudom megmondani, ha 20 évig használnám akkor lenne ilyen ügyben véleményem.
Amit most tudok, az az hogy ez egy aranysárga dolog, a krémnél lágyabb dolog. Azt írja, hogy használd napi 1-2szer a hidratáló alá, ez elég durva lenne, mert ez a dolog, nagyon durván zsíros, nem is zsíros, nemtudom milyen, de nem szívodik olyan pikkpakk, és akkor erre tegyek még hidratálót, primert, alapozót, kemény lenne reggel mindet kivárni. Szóvalmaradt estére, nemtudom mennyire jó este vagy nem.
Az orrom és a szám közötti részre és az ajkak vonalába használtam, itt érzem magam öregnek, ahhoz azért, hogy az egész fejemet, nyakamat, dekoltázsomat ezzel kenjem nyerni kéne a lotton. A szám csücskében észrevettemegy kisebb mértékű változást, puhább lett és rugalmasabb. 26 évesen mondjuk még jó vagyok, de nem lehet túl korán kezdeni :)
Zsíros börűeknek nem ajánlom, és olyan kombináltnak sem aki a zsíros részét akarja fiatalítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.