Elizabeth Arden

Ár:   11040 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. január 2.

Lelőhely:   drogériák, online

Parfüm illatcsalád: virágos-rózsa-viola

Parfüm  Parfüm összetevők: citrom, jázmin, orchidea, tubarózsa

angelina69

2018. augusztus 20.

Kellemes meglepetés volt. Üde virágcsokor, enyhén édeskés és krémes aláfestéssel. Mondhatnánk tucat illatnak is, mert van sok hasonló. Azonban nem a trendkövető szirupos illatok egyike. Bájos és könnyed, jó érzés viselni. Csinosnak érzem magam tőle. Bárcsak az Av.. készíttetne hasonlókat. A munkahelyen simán elfér. Tavasztól-őszig bármikor, ha szeretnél mosolyogni. Sajnos nem túl tartós, kb. 3-4 óránként lehetne frissíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

vzorka

2015. július 27.

Tartós, intenzív illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 27.

Tartós, intenzív illat.

Muriel

2013. augusztus 13.

Ajándékban kaptam Kanadából a rokonaimtól :) A legnagyobb kiszerelésben, ez kedves tőlük. Viszont nem igazán találták el az ízlésem...Finom illat, én virágosnak érzem, kevés édeskés beütéssel. Tartós, ez nagy pozitívuma. Már egy éve kaptam de még mindig csak alig alig egy két fújás erejére használtam...Szívem szerint eladnám ha lenne lehetőség. Nálam két csillagot kap, mert szép az üvege és tartós, de nem az én illatom. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Amanda

2013. március 9.

Neve alapján azt hihetnénk , van köze a Red door-hoz, de esetemben szerencsére, nincs. A Revealed egy valódi virágos-gyümölcsös illat. Tavaszra,nyárra ideális viselet,kellemesen körülleng egész nap és bár nincs feltüntetve, de én némi trópusi(tiaré virág?) beütést is érzek benne, ami kifejezetten egzotikussá teszi számomra a parfümöt. Tartóssága és jó hatósugara miatt 1,2 fújás elegendő belőle, tehát érdemes nagyobb kiszerelést vásárolni, de megunni szerintem nem lehet. Nekem Jolly joker illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 9.