Elizabeth Taylor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. április 10.

Kiadás éve: 2001

Illatcsalád: virágos-aldehydes

Fejjegyek: tubarózsa, mandarin

Szívjegyek: liliom, lonc, rózsa

Alapjegyek: vanília, pézsma, szantálfa

anita763

2021. augusztus 24.

Friss, hűvös és ropogós, zöld, citrusos és bőségesen aldehides, szappanos a szinte észrevehetetlen fehér virágokon túl. A Victorias Secret egyik korai fiatalos illatára emlékeztet... az biztos, hogy a citrusfélék nagyon hamar elhalványulnak, de a szappan továbbra is ott van. Nehezen találtam meg a tubarózsát, és a loncot benne, csak néhány óra múlva bukkantak elő, és nagyon bőrközelien. Az egész kompozíciót az aldehidek uralják, de attól függetlenül imádom! ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

kvin

2018. február 21.

Jöttem értékelni ezt a mindössze alig 2 évet megélt rejtett sztárpalántát. 2013-as megjelenésű, 2015-ben már megszűnt, pedig mennyi potenciál van benne! Még nem nagyágyú, de ott rejtőzik a tehetség. Sokrétű, változékony, különböző arcait mutatja és sokáig ott van a színen. Friss, gyümölcsös, virágos.
A színésznő korábbi arcát, fiatalkori szerepeit rejti magában, még nem a kiforrott díva. Nincsenek szikrázó, nagyvilági gyémántnyakékek és királykék estélyik, ez az illat egy egyszerű gyémántfülbevaló a sötét hajkoronában, egy filmstúdió ajándék-ruhája egy kérdéses érdeklődésű filmbemutatóra.
Dámához gyenge, kiforratlan, de kétségkívül tehetséges illat, amiben van valami plusz. Ha megfelelő karakterre talál, simán veri a felkapott mainstream illatokat. Az enyém erősebbet kíván, de nagyon tudom ajánlani, hétköznapra irodába, alkalmakra egyaránt. Nőies, fehér virágos, elegáns burok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.