Elizabeth Taylor

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Az Elizabeth Taylor Forever Elizabeth nőknek 2002-ben lett bemutatva, érzéki keveréke a szeder, jázmin, ámbra és pézsma illatoknak. Minden alkalomhoz illő.

Elizabeth Taylor Forever Elizabeth EDP fújós eladó
Ár: 1250 Ft/2200 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Oila

2019. február 26.

Akárcsak a Diamonds &Rubies esetében, itt is tudnom kellett volna, vagyis el kellett volna hinnem, hogy ez a friss-ropogós almás-virágos-fűszeres illat nem fog jól mutatni rajtam. engem sokkal jobban emlékeztet egyébként az Arden Beautyra, mint a Champs-Elyseé-re, utóbbi sokkal melegebb, lédús-gyümölcsösebb, édesebb, míg az Arden Beauty és a Forever Elizabeth frissebb, roppanósabb, karcosabb. Abból a szempontból is kilóg számomra a sorból, hogy kifejezetten megbúvós, láthatatlan illat (nem az erősségét, hanem a jellegét tekintve), nem akar feltűnni, nem is tudna, nem igazán karakteres, nem kell túl sok bátorság a viseléséhez, Mindez egyébként kifejezetten jó hír is lehet: nagyon baráti áron kapunk egy kiváló minőségű, legalább 24 órán át tartó nőiesen finom illatot, akár ajándékba, akár magunknak azokra a hétköznapokra, amikor semmi extravagánsra nem vágyunk, csak egy finom, nőies, lágy virágos illatra. A fentiek ellenére nem nevezném unalmasnak egyébként semmiképpen, csak az izgalmat is nélkülözi számomra. Az külön balszerencse,, hogy mint sok gyümölcsös illat, kiváltképp az almásak, az én bőrömön még be is savanyodik-kesernyésedik egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 26.

Brigitt

2018. augusztus 18.

Én csapongok illatok terén hangulattól, évszaktól, időjárástól. úticéltól, eseménytől és sok más egyébtől függően, de én szeretem ezt az illatot. Egy friss, tavaszi virágcsokorra emlékeztet, éppen ezért leginkább tavasszal szeretem a legjobban, de bármikor jöhet, ha úgy tartja kedvem. Valóban nem annyira feltűnő mint egy LVEB vagy egy Kenzo Jungle, de azért igencsak érzem - és más is - , hogy viselek parfümöt, nem marad inkognitóban az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Verona5

2018. augusztus 9.

Ajánlom a könnyed, csak "semmi feltűnni vágyás - még véletlenül sem viselek parfümöt" típusú illatok kedvelőinek. Van benne nagyon pici Noa, és csak ippen a nyomokban hasonlítható a Guerlain igazi tavaszi virágokkal teli Champs Elysees-jéhez! Sajnos számomra egyszerűen csak öblítőszagú, semmi más. És szerencsére nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Yeticica

2018. március 29.

Ma ot is sikerult vegre tesztelni a tobbi nagyagyuval egyutt. Nem tudok elvonatkoztatni a DKNY fele almas illatoktol, azonnal az ugrott be. Fincsi, de nekem tul edeskes. A feher viragok finomak benne, de eddig mekem mindegyik ET illat tul edes volt. Ez persze egyeni preferencia, az illatok ettol meg mesteriek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

danacanahai

2017. augusztus 31.

Egy oriasi (100 ml) keszrelest sikerul vennem az iparfumerian nagyon olcson. Imadom... Igaz hogy nehany nap utan mas illatra is vagyom, de azert vissza-vissza terek hozza es olyankor nagyon szeretem. Lagy, kremes, puderes, nem tolakodo. Szerintem inkabb oszi-tavaszi illat de vegulis telen is hasznalom meg nyaron is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Kodi

2017. július 13.

Sajnos ő már csak olyan "egynek elmegy, finomka, jellegtelen" lityi-lötyi semmiség. Asszociációm olyan kortársakra villannak be, mint például a Joop All about Eve-je. Sok hasonló parfüm tűnt fel ebben a karakterben a 2000-es évek elején, itt már a művésznő beállt a sorba, felejtős. Nem rossz, csak az eredetiség valahol Liz Taylor fésülködőasztalában maradt, esetleg a Richard Burtontől kapott gyémánt mellett, gondosan elzárva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

narcissus

2017. április 10.

Ajándékba kaptam egy kis üvegcsével. Nagy név, híres név - de nekem valahogy a szép színésznő nevével fémjelzett illat nem jött be. Édes, jellemzően kissé visszafogott, decens illat, és furcsa módon én gyöngyvirágot sejtek benne, pedig az nincs is benne a hivatalos leírások szerint. Laza, édes-fűszeres-virágos keverék, amely túl mély nyomot nem hagyott bennem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 10.

angelina69

2017. január 7.

Illatmintám van. Kellemeske. Nem trendi, inkább 40 felüli korosztálynak ajánlható. Szerintem, hétköznapra jobban illik, mint alkalomra, de ez ízlés dolga. Egy zöldes, gyantás, fűszeres indítás, de nem túl orrbavágósan. Ez gyorsan elmúlik, aztán megjelenik egy édeskés virágcsokor. Sajnos ez is gyorsan elillan. Leszáradásában édeskés-fás. Nem bántó illat, nem tolakodó. Annyira nem, hogy gyorsan nyoma vész. Kb. 3-4 óra, és már semmit sem éreztem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

Nisa

2016. szeptember 5.

Szinte már szégyellem,amiért csak két csillagra értékelem,de egyszerűen nem tehetek róla,sajnos számomra van benne valami,amitől rosszul leszek,már-már felfordul a gyomrom.Pedig első szippantásra,szinte tapsikoltam örömömben,de csak addig,míg ki nem bontakozott a bőrömön ez a fehér virágos-gyümölcsös borzalom...Tisztában vagyok az összetevőivel,ebben a parfümben én mégis képtelen vagyok "kiszimatolni" bármelyiket,az egész egy édes-savanyú kavalkád,aminek a nyomában ott vonszolja magát,az átható valami,amit nem tudok indentifikálni,talán a szegfűszeg vagy a tiaré virág?Sokat vártam ettől az illattól,ezért nagyon sajnálom,hogy így le kellett pontoznom,s csak a szépséges gyöngyházfényű üvegcse miatt mehet a 2.csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Vaslady

2015. augusztus 19.

Na kérem szépen,itt egy ujabb gyöngyszem,Taylor asszonyság kincseiből.
Az illat elsőre nekem a Guerlain Champs-Elyesse parfüm testvér illatának tűnik.
Közben megnéztem a fragrancicat,és ott is bizony ahhoz hasonlitják.
Ilyenkor boldog vagyok,hogy jó az orrom,hiszen nekem is elsőre ugye ez ugrott be.
Viszont itt jön a kulcs,mig a Champs-Elyesse illat egy nekem túl erőteljes,erőszakos,nehéz virágos illat,addig ő a kistestvér,aki kellemes,friss,finom,szerényen megbújik a bőrön,de nem bőrközeli,hanem finoman tudatja...Itt vagyok.
2002-es születésű,gyümölcsös-virágos illat kavalkád.
Zöldalma,bogyós gyümölcsök illata,rózsa,jázmin,és orchidea keveredéssel.
Zöld és fás jegyek,pedig az alap.
Minnél többet illatolom,annál jobban tetszik :)
Az ára 100 ml-20 euro körül mozog,ami szintén baráti.
Tavasszal,mikor előbújnak a melengető napocska sugarai,akor fújnám,igy köszönteném a tavaszt,az első rügyeket,amikor elkezd zöldellni a világ.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Na kérem szépen,itt egy ujabb gyöngyszem,Taylor asszonyság kincseiből.
Az illat elsőre nekem a Guerlain Champs-Elyesse parfüm testvér illatának tűnik.
Közben megnéztem a fragrancicat,és ott is bizony ahhoz hasonlitják.
2002-es születésű,gyümölcsös-virágos illat kavalkád.
Zöldalma,bogyós gyümölcsök illata,rózsa,jázmin,és orchidea keveredéssel.
Zöld és fás jegyek,pedig az alap.
Minnél többet illatolom,annál jobban tetszik :)
Az ára 100 ml-20 euro körül mozog,ami szintén baráti.