Elizabeth Taylor

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kati99, Módosítva: 2017. szeptember 4.

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: neroli, petitgrain, mandarin

Szívjegyek: arab jázmin, török rózsa, tubarózsa, gardénia

Alapjegyek: pézsma, cédrus, szantálfa

kvin

2018. augusztus 25.

Emberek, ez valami isteni!! Valóban szerelem, mint ahogy azt a neve is mutatja. Pedig az alapján - és a rózsaszín üveg után pláne - valamilyen kislányos, bájoska illatra számítottam. Nos, ez közel sem az!
Ultra nőies, buja, nem bírok betelni vele! Ha lehetne, tízest adnék, bekebelezném az egészet, szerintem extra szexis, ugyanakkor "anyu illatú hálóinges"-en bújós. Attól függ ki viseli, milyen körülmények között.
Ezt fújnám magamra, ha vörös szőnyeges eseményre lennék hivatalos a férjemmel - vagy ha kicsiben gondolkozunk, akkor színházba, esküvőre -, ahonnan együtt megyünk haza, és miközben ő az ágy szélén lerúgja a zokniját, én a fürdőben kiveszem a klipszeket és kibújok a nagyestélyimből, ami alatt egy selyem neglizsé van, lekapcsolom a villanyt, és bebújok mellé a takaró alá... ugyanebben ér a reggel, amikor a gyerekek bemásznak közénk és a lábszáramhoz dugják a hideg lábujjukat, mert anya melegére vágynak.
Minden körülmények között istennőnek érzi magát az ember, egy erős, tökéletes nőnek!
Mennyeien pézsmás, fehér virágos, úgy szexis és füstös, hogy közben nem drámaian sötét, hanem inkább világos, kedves és nőies, tökéletes egyensúly.
Meglepően telitalálat! Már több óra eltelt és még mindig oda-vissza vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Meglepően telitalálat! Már több óra eltelt és még mindig oda-vissza vagyok.