Elizabeth Taylor

Ár:   $68   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. február 16.

Ár:   $68

Illatjegyek: bergamott, mandarin, jázmin, sárgabarack, frézia, pézsma, gyanta, szantálfa, pacsuli

Ár: 1890 Ft/10 ml, 1390 Ft/5 ml , Eladó: SJuli
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előre utalással, fox post vagy posta
Elizabeth Taylor White Diamonds Night fújós eladó
Ár: 1400 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

SJuli

2021. április 3.

Erőteljes, dívás, nagyestélyis illat számomra, főleg azért tetszik, mert nagyon szeretem a sárgabarack illatjegyet, és a pacsuli sem kizáró ok nálam. Csak esti alkalmakra használnám személy szerint, de van akinek nappalra is jól áll, főleg hidegebb időkben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 3.