Elizavecca

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: seoulkbeautyshop, Módosítva: 2021. április 16.

Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Antioxidáns hatása szabályozza az oxidációs folyamatokat. Ezáltal fiatalos, üde, egészséges csillogású lesz a bőrünk.
  • A természetes és szerves C-vitamin-tartalma révén támogatja a bőr kollagéntermelését is, azaz megelőzi a korai bőröregedést, hozzájárul a bőr feszességéhez, a ráncok halványításához.
  • Omega 3 és Omega 6 zsírsavakat tartalmaz, ezeknek köszönheti például gyulladáscsökkentő hatását.
  • Gyulladáscsökkentő hatása miatt a rozáceás, ekcémás, de a pattanásos bőr állapotán is javíthat.
  • Hosszú távú használata segíti a pórusok összehúzódását, a mitesszerek eltüntetését, a faggyútermelés normalizálását.
  • Kiváló hidratáló.
  • A ráncokat, a hegeket és a striákat is halványítja, ezáltal egy szebb és tisztább bőrtónust kaphatunk.
  • A-, B1-, B2-, P- és K-,C-Vitamin
  • Magas C-Vitamin tartalma (egy kis bogyóban több van, mint egy nagy citromban)