Elizavecca

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fokid1, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések

100% ázsiai gázló kivonat, hozzáadott mesterséges illatanyag nélkül. Nedvességet biztosít a bőrnek, és segíti a többi bőrápoló termék felszívódását.

tonic

2019. december 31.

Elvileg nyugtatja a bőrt ez az összetevő,így remélem nekem sem lesz tőle ragya az arcomon. Kétféle mintájú üvegben kapható,valamiért ehhez vonzódtam,nem tudom miért,és azt sem tudom,van-e különbség a kétféle között. Elvileg nincs. Na de: sárgás-barnás folyadék,enyhe,kissé gyógynövényes illat,hamar beszívódik. Szép üveg,és mivel egyszerre csak pár csepp kell, sokáig fog tartani. Rövid ideje használom,remélem hosszú távon is beválik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 31.

Hiriel

2019. április 5.

Én is nagy reményeket fűzve hozzá vettem meg. Szintén áttöltöttem szórófejes flakonba, 2 spriccelés elég is. Én toner után használom, hamar beissza a bőröm, de nagy, látványos változást én nem vettem észre. A pattanások lehúzásában egy ici-picit talán mintha segítene, de nem vagyok meggyőződve, hogy ennek az érdeme. Pedig szeretem a centellát, krémem is olyan van, amit imádok, azt hittem, hogy többet fog segíteni ez a 100%-os kivonat. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Veronix

2018. szeptember 19.

Naggyon jóóó! Problémás, pattanásos bőrre csak ajánlani tudom. Én áttöltöttem egy szórófejes flakonba, így könnyebb egyenletesen eloszlatni. Hagy egy olajos réteget maga után, de nem nehezíti el a bőrt. A pattanásaimmal csodát tesz! 1-2 nap alatt lehúzza a gyulladást. Nekem újravevős! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

nitotera

2018. május 22.

100%os centella asiatica kivonat nem dragan, uhh igen bebi, ez kell mindenkinek!
hmm magarol a termekrol: az uveg gyonyoru tejuveg szep arany kupakkal, eleg premium hatasu :) a kivonat folyekony, barnas folyadek, kellemes kicsit gyogynovenyes illattal. en ugy vettem eszre segitett a gyulladasaimat levinni es gyogyitani a sebeimet tehat teljesen meg vagyok elegedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract