Elizavecca

Ár:   $10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   $10
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alkohol, parabén, parfüm és mesterséges színezék nélküli hidratáló és ránctalanító szérum.

i.napcsi

2019. június 17.

Tényleg szintelen szagtalan és viz állagú de hát mert csak a fermentált hatóanyag van benne és semmi sürítés- körités,aki valami szérumát vár az csalódni fog,viszont aki körités nélkül kipróbálná a galactomyces annak ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

clara12

2018. március 30.

Teljesen vízszerű, színtelen, szagtalan folyadék. A kiszerelése rossz, túl híg, így áttöltöttem fújós flakonba. Nem hidratálta a bőröm, nem könnyítette meg a következő rétegek eloszlatását. Szerencsére problémát sem okozott, de használata kellemetlen. Meleg érzetű tőle a bőröm, mintha alkohollal kenném be az arcom, de ez elvileg ez alkoholmentes termék. Nem csípte a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.