Elizavecca

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2018. október 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

100%-ban hialuronsavat tartalmazó szérum.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kabocika

2023. május 16.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem.
- az ára kedvező, valóban nagy mennyiség, ami sokáig elég
- az állaga kellemes, illatmentes
- az üveg design letisztult, esztétikus
- a bőröm használat utána nem ragad, nem fényes

- a hidratáló hatás nálam elmarad, sajnos inkább szárít
- bőrfeltöltő hatást nem tapasztalok fél év használat után
- az adagolója nem felhasználóbarát a mindennapi használat során, és amikor megpróbáltam átönteni egy kényelmesebben használható pipettás üvegbe, folyamatosan az üveg mellé folyt a mikrotölcsér használata ellenére is az állaga miatt - ezért kicsit mérges voltam:) - igaz én akartam "csalni"

A fentiek, azaz elsősorban az ígért, várt, de elmaradt hatás miatt viszont számomra nem megfelelő az ár-érték arány :(
Ebben az esetben van drágább termék, ami hozza azt amit kell, igaz annál a terméknél csak az árát lehetne negatívumként említeni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 16.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem.
- az ára kedvező, valóban nagy mennyiség, ami sokáig elég
- az állaga kellemes, illatmentes
- az üveg design letisztult, esztétikus
- a bőröm használat utána nem ragad, nem fényes

- a hidratáló hatás nálam elmarad, sajnos inkább szárít
- bőrfeltöltő hatást nem tapasztalok fél év használat után

Katulin

2022. december 10.

Nekem is nagyon sokáig kitart, reggel és este is szoktam használni, így egy üveg körülbelül 9 hónapra elegendő. Sokat segített a bőröm állapotán, mindig nedves arcbőrre viszem fel, így segíti a hidratálást. Nagyon tetszik, hogy csak egy összetevő van benne és nemcsak megmutatták neki a hialuronsavat :D (mint sok más hialuronsavasnak hirdetett termék esetén)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 10.

rainbowpotato

2022. január 29.

Több mint 1 éve vettem és még mindig nem fogyott el! Ár-érték arányban tökéletes és a bőröm is imádja:) Csak reggeli rutinban használom. Egyetlen furcsaság, hogy este lemosásnál érzem a ragacsosságát, napközben viszont egyáltalán nem. Nekem valószínűleg újravevős lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 29.

melanie500

2021. május 22.

Eléggé megkedveltem a hialuronsavat az isntree toniknak köszönhetően, pedig rühelltem ám ezt a hatóanyagot. Rájöttem, hogy nedves bőrre felvive, príma kis vízmegkötő, bőr feltöltő cucc. Bírom az ilyen egy összetevős kencéket, így teljesen biztos lehetek benne, hogyha nem tetszik a bőrömnek, azonnal kiderül és nem kell találgatnom mi okozza a bajt. Gondoltam nyárra jó lesz hidratálónak, de találtam egy isteni hidratálókrémet, így igazából ez maradt kiegészítésnek. Annyi baj legyen, télen is jól fog jönni pluszban. Nem ragad, nem csúszik-mászik, nem kukacosodik, mindent is elbír maga előtt és/vagy után. Babapopsi puhaságú a bőröm, állandóan tapizom, pedig nem kéne tudom. Az adagolója tényleg hagy némi kívanni valót maga után, de hozzá lehet szokni. Olyan hatalmas mennyiség, hogy nem is tudom mikor fog elfogyni. Mivel nem használom mindennap, és akkor is csak egy masszív "cseppet" (ami az üvegből kijön az adagolónak hála), így az árát is megéri. Nem is tudom, hogy a júliusi áfa borzalom után mivel fogom pótolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 22.

tzrn7u67

2020. október 2.

Nemrég kaptam kézhez, de már most odáig vagyok érte! 💖 Hihetetlenül hamar beissza a bőröm, egyáltalán nem hagy maga után ragacsos, kellemetlen érzetet. Tökéletesen lehet rá rétegezni más terméket is, így nagyon könnyen beilleszthető egy rutinba. Reggel és este is használom, a puha és hidratált érzés egész nap/éjszaka kitart. Egyedül az adagolása problematikus, jobban örülnék ha pumpás fejjel rendelkezne, így néha picit megszalad velem a ló, mikor a tenyerembe öntöm, de olyan nagy és gazdaságos a kiszerelése, hogy még így sem fog egyhamar elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Candy21

2020. szeptember 8.

Nagyon jó termék remek áron jól hidratál teszi a dolgát egyedül az adagolója nem tetszik de a termék kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Nikcsy91

2020. május 30.

Közel egy évig volt elég. A vízhiányos bőrömnek nagyon kell a hyaluron, ezért hatalmas öröm, hogy ennyi mennyiséget ilyen jò áron kapunk. Ráadásul 100%-os a hatòanyag tartalma, nincs vízzel vagy valami parfümös, illòolajos dologgal hígítva. Az üvege szép, letisztult, nem műanyag. Az egyetlen dolog, amin változatnék, az az üveg kialakítása. Nehezen szabályozhatò a mennyiség, amit az arcomra akarok kenni, így én egy kiürült hialuronos pipettás szérumos üvegbe öntöttem át mindig. Lehetne pipettás vagy pumpás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Milva07

Korcsoport: >54
2020. április 6.

Hyaluronos termék mindig van a rutinomban , a sok kedvező vélemény és a praktikusabb kiszerelés miatt esett erre a választásom. Előtte a Farm Stay hasonlótermékét használtam, ami szintén kiváló, de a kiszereléséből adódó pepecselés-áttöltögetés miatt lett lecserélve.
Ez a szérum is hozza azt , amit elvárok, jól beszívódik, remek árban vettem (4800.- volt ingyen szállítással Koreából, ebay-en).Tetszetős és praktikus a csomagolása is, nagy mennyiség, ami szintén remek, mert én naponta 2 alkalommal alkalmazom. Ár/ érték arányban nem kell jobb. Így nem kérdéses az öt csillag .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. április 6.

Sherka

2020. április 6.

Imádom, reggel és este is használom, nincs olyan nap, amikor ne nyúlnék érte. Nagyon érdekes állaga van: rendkívül folyós, kissé nyálkás hatású és annak ellenére, hogy kevés is elég belőle, én annyira élvezem belemasszírozni a bőrömbe, hogy nem sajnálom rendesen adagolni. Mivel pillanatok alatt szinte beszippantja a bőröm, ezért akár 2 rétegben is szoktam használni, ha van értelme, ha nincs, mindenestre élvezem. A meglévő ráncokra nincs hatása, legfeljebb minimálisan halványítja azokat. Inkább megelőzésre jó a tapasztalataim alapján. Egy icipici mimikai ráncocska próbált előbújni a szemöldököm felett, de már nyoma sincs. Illata egyáltalán nincs. Úgy érzem, hogy üdébb tőle az arcom összeképe, reggelente még a szem alatt részen is tud egy kicsit segíteni. Olyan, mintha minimálisan "feltöltene". Ha elfogy, biztosan újra fogom venni. (Én kicsit drágábban, 9800 forintért vettem egy belvárosi üzletben, de szerintem rendkívül megéri még így is az árát.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Cora0205

2020. február 25.

Jó kis termék! Négy hónapja minden nap használom. Mivel elég belőle pár csepp, rendkívül gazdaságos és mindenképp megéri az árát.
Jól hidratál, a rutinom első lépéseként használom esténként és meg vagyok vele elégedve. Nem pattogok ki tőle, nem hagy zavaró ragacsos réteget a bőrömön, nagyon szépen felszívódik. Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Hidratálók: Hyaluronic Acid

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van, akár saját súlyának 1000-szeresét is képes megkötni. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. A kozmetikumok szempontjából fontos, hogy minél több molekulasúlyú hialuronsavat tartalmazzon a készítmény, ugyanis picit eltérő hatásfokkal dolgoznak. A nagy molekulasúlyú hialuronsavak tudják a legtöbb nedvességet megkötni, azonban ezek akkor a mérete, ami a felszívódást gátolja, ezek a típusok jellemzően a bőr felszínén maradnak. A bőr mélyebb rétegeibe a közepes és alacsony molekulasúlyú hialuronsavaknak van nagyobb esélyük bejutni. Ezek vízmegkötő képessége alacsonyabb, de még így is impresszív, a közepes molekulasúlyúakról pedig úgy gondolják, azok járulnak hozzá leginkább a bőr védőrétegének erősítéséhez.