Elizavecca

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2018. október 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

100%-ban hialuronsavat tartalmazó szérum.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

rainbowpotato

2022. január 29.

Több mint 1 éve vettem és még mindig nem fogyott el! Ár-érték arányban tökéletes és a bőröm is imádja:) Csak reggeli rutinban használom. Egyetlen furcsaság, hogy este lemosásnál érzem a ragacsosságát, napközben viszont egyáltalán nem. Nekem valószínűleg újravevős lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 29.

melanie500

2021. május 22.

Eléggé megkedveltem a hialuronsavat az isntree toniknak köszönhetően, pedig rühelltem ám ezt a hatóanyagot. Rájöttem, hogy nedves bőrre felvive, príma kis vízmegkötő, bőr feltöltő cucc. Bírom az ilyen egy összetevős kencéket, így teljesen biztos lehetek benne, hogyha nem tetszik a bőrömnek, azonnal kiderül és nem kell találgatnom mi okozza a bajt. Gondoltam nyárra jó lesz hidratálónak, de találtam egy isteni hidratálókrémet, így igazából ez maradt kiegészítésnek. Annyi baj legyen, télen is jól fog jönni pluszban. Nem ragad, nem csúszik-mászik, nem kukacosodik, mindent is elbír maga előtt és/vagy után. Babapopsi puhaságú a bőröm, állandóan tapizom, pedig nem kéne tudom. Az adagolója tényleg hagy némi kívanni valót maga után, de hozzá lehet szokni. Olyan hatalmas mennyiség, hogy nem is tudom mikor fog elfogyni. Mivel nem használom mindennap, és akkor is csak egy masszív "cseppet" (ami az üvegből kijön az adagolónak hála), így az árát is megéri. Nem is tudom, hogy a júliusi áfa borzalom után mivel fogom pótolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

tzrn7u67

2020. október 2.

Nemrég kaptam kézhez, de már most odáig vagyok érte! 💖 Hihetetlenül hamar beissza a bőröm, egyáltalán nem hagy maga után ragacsos, kellemetlen érzetet. Tökéletesen lehet rá rétegezni más terméket is, így nagyon könnyen beilleszthető egy rutinba. Reggel és este is használom, a puha és hidratált érzés egész nap/éjszaka kitart. Egyedül az adagolása problematikus, jobban örülnék ha pumpás fejjel rendelkezne, így néha picit megszalad velem a ló, mikor a tenyerembe öntöm, de olyan nagy és gazdaságos a kiszerelése, hogy még így sem fog egyhamar elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Candy21

2020. szeptember 8.

Nagyon jó termék remek áron jól hidratál teszi a dolgát egyedül az adagolója nem tetszik de a termék kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Nikcsy91

2020. május 30.

Közel egy évig volt elég. A vízhiányos bőrömnek nagyon kell a hyaluron, ezért hatalmas öröm, hogy ennyi mennyiséget ilyen jò áron kapunk. Ráadásul 100%-os a hatòanyag tartalma, nincs vízzel vagy valami parfümös, illòolajos dologgal hígítva. Az üvege szép, letisztult, nem műanyag. Az egyetlen dolog, amin változatnék, az az üveg kialakítása. Nehezen szabályozhatò a mennyiség, amit az arcomra akarok kenni, így én egy kiürült hialuronos pipettás szérumos üvegbe öntöttem át mindig. Lehetne pipettás vagy pumpás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Milva07

2020. április 6.

Hyaluronos termék mindig van a rutinomban , a sok kedvező vélemény és a praktikusabb kiszerelés miatt esett erre a választásom. Előtte a Farm Stay hasonlótermékét használtam, ami szintén kiváló, de a kiszereléséből adódó pepecselés-áttöltögetés miatt lett lecserélve.
Ez a szérum is hozza azt , amit elvárok, jól beszívódik, remek árban vettem (4800.- volt ingyen szállítással Koreából, ebay-en).Tetszetős és praktikus a csomagolása is, nagy mennyiség, ami szintén remek, mert én naponta 2 alkalommal alkalmazom. Ár/ érték arányban nem kell jobb. Így nem kérdéses az öt csillag .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 6.

Sherka

2020. április 6.

Imádom, reggel és este is használom, nincs olyan nap, amikor ne nyúlnék érte. Nagyon érdekes állaga van: rendkívül folyós, kissé nyálkás hatású és annak ellenére, hogy kevés is elég belőle, én annyira élvezem belemasszírozni a bőrömbe, hogy nem sajnálom rendesen adagolni. Mivel pillanatok alatt szinte beszippantja a bőröm, ezért akár 2 rétegben is szoktam használni, ha van értelme, ha nincs, mindenestre élvezem. A meglévő ráncokra nincs hatása, legfeljebb minimálisan halványítja azokat. Inkább megelőzésre jó a tapasztalataim alapján. Egy icipici mimikai ráncocska próbált előbújni a szemöldököm felett, de már nyoma sincs. Illata egyáltalán nincs. Úgy érzem, hogy üdébb tőle az arcom összeképe, reggelente még a szem alatt részen is tud egy kicsit segíteni. Olyan, mintha minimálisan "feltöltene". Ha elfogy, biztosan újra fogom venni. (Én kicsit drágábban, 9800 forintért vettem egy belvárosi üzletben, de szerintem rendkívül megéri még így is az árát.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Cora0205

2020. február 25.

Jó kis termék! Négy hónapja minden nap használom. Mivel elég belőle pár csepp, rendkívül gazdaságos és mindenképp megéri az árát.
Jól hidratál, a rutinom első lépéseként használom esténként és meg vagyok vele elégedve. Nem pattogok ki tőle, nem hagy zavaró ragacsos réteget a bőrömön, nagyon szépen felszívódik. Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Eva123

2020. január 25.

Vélemények alapján vettem, első koreai termékem. Gondoltam nem rossz, de nagyon látványos eredmény nincsen azért. Viszont egységesebb a bőrkép. Azóta sok más koreai terméket kipróbáltam és őt egyáltalán nem használom már, alig fogyott belőle. Nagyon sok a mennyiség, így árban egész jó. Viszont én nagyobb csodát vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Bettiiyy

2019. szeptember 2.

Amikor megláttam, mekkora üvege van majdnem elájultam a gyönyörtől, na meg attól, hogy kb. ötven évesen se fogom elhasználni. Hatalmas üvegcse és nagyon szép kialakítás! A doboza is nagyon tetszett, különlegesnek találtam.
Eddig is volt már hialuronsav a rutinomban, mivel toniknak az Isntree hialuronos tonerjét használom, aminél jobbat tényleg nem tudok mondani a földkerekségen. Nagyon hidratál, de mivel nappalra a zöld teás tonerjét is ki akartam próbálni, és közeleg a tél (türű-türürürürü), be akartam szerezni egy kis plusz hidratálót, ami lehetőleg szérum, nincs benne szilikon, parfüm, alkohol és mindenféle szörnyűség, és minimális az összetevőlista. Nagy nehezen, sok-sok ajánlás után találtam rá erre a szérumra. És tényleg... nincs benne semmi.
Nagyon szereti a bőröm a hialuronsavat, úgyhogy nagyok voltak az elvárásaim, de teljesen hozta azokat.
Az Isntree tonerjéhez hasonló sűrűségű folyadékról van szó, elég pár csepp belőle. Ha felkentem a bőrömre, kicsit megvizezem a kezem, és megpaskolom vele az arcomat, így még jobban feljavítja egy pillanat alatt a bőrképemet. Pikk-pakk felszívja a bőr. Különösen jól jön fáradt napokon, amikor zombinak nézek ki.
A rutinomban a következőképpen használom: arclemosó, Isntree hialuronos toner, Cosrx csiganyál, Tiam B3, Isntree Bifida, és csak ezután teszem fel. Úgy vettem észre, talán egy picit töményebb a fent említett többi szérumnál, így ide szeretem rakni a rutinomban, de természetesen van, hogy felcserélem a sorrendet. Csak utána kenem fel a szemkrémet, majd az éjszakai arcmaszkot.
Nyilván nem ettől kell várni a hatalmas nagy csodát, de teljesen meggyőzött. Ez egy visszafogott része a rutinomnak, ami nem a legfontosabb eleme, de örök darab marad. Jól hidratál, ezért több okból is szuper, de nekem a pattanásra hajlamos bőröm miatt különösen fontos, hogy rendesen hidratálva legyen a pofim - pedig nincs száraz bőröm. Ráadásul bőröregedés ellen is remek fegyver.
Egyszerű, de nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Egyszerű, de nagyszerű!

Hidratálók: Hyaluronic Acid