Elizavecca

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Myrtle, Módosítva: 2018. október 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

100%-ban hialuronsavat tartalmazó szérum.

Cora0205

2020. február 25.

Jó kis termék! Négy hónapja minden nap használom. Mivel elég belőle pár csepp, rendkívül gazdaságos és mindenképp megéri az árát.
Jól hidratál, a rutinom első lépéseként használom esténként és meg vagyok vele elégedve. Nem pattogok ki tőle, nem hagy zavaró ragacsos réteget a bőrömön, nagyon szépen felszívódik. Újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Eva123

2020. január 25.

Vélemények alapján vettem, első koreai termékem. Gondoltam nem rossz, de nagyon látványos eredmény nincsen azért. Viszont egységesebb a bőrkép. Azóta sok más koreai terméket kipróbáltam és őt egyáltalán nem használom már, alig fogyott belőle. Nagyon sok a mennyiség, így árban egész jó. Viszont én nagyobb csodát vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Bettiiyy

2019. szeptember 2.

Amikor megláttam, mekkora üvege van majdnem elájultam a gyönyörtől, na meg attól, hogy kb. ötven évesen se fogom elhasználni. Hatalmas üvegcse és nagyon szép kialakítás! A doboza is nagyon tetszett, különlegesnek találtam.
Eddig is volt már hialuronsav a rutinomban, mivel toniknak az Isntree hialuronos tonerjét használom, aminél jobbat tényleg nem tudok mondani a földkerekségen. Nagyon hidratál, de mivel nappalra a zöld teás tonerjét is ki akartam próbálni, és közeleg a tél (türű-türürürürü), be akartam szerezni egy kis plusz hidratálót, ami lehetőleg szérum, nincs benne szilikon, parfüm, alkohol és mindenféle szörnyűség, és minimális az összetevőlista. Nagy nehezen, sok-sok ajánlás után találtam rá erre a szérumra. És tényleg... nincs benne semmi.
Nagyon szereti a bőröm a hialuronsavat, úgyhogy nagyok voltak az elvárásaim, de teljesen hozta azokat.
Az Isntree tonerjéhez hasonló sűrűségű folyadékról van szó, elég pár csepp belőle. Ha felkentem a bőrömre, kicsit megvizezem a kezem, és megpaskolom vele az arcomat, így még jobban feljavítja egy pillanat alatt a bőrképemet. Pikk-pakk felszívja a bőr. Különösen jól jön fáradt napokon, amikor zombinak nézek ki.
A rutinomban a következőképpen használom: arclemosó, Isntree hialuronos toner, Cosrx csiganyál, Tiam B3, Isntree Bifida, és csak ezután teszem fel. Úgy vettem észre, talán egy picit töményebb a fent említett többi szérumnál, így ide szeretem rakni a rutinomban, de természetesen van, hogy felcserélem a sorrendet. Csak utána kenem fel a szemkrémet, majd az éjszakai arcmaszkot.
Nyilván nem ettől kell várni a hatalmas nagy csodát, de teljesen meggyőzött. Ez egy visszafogott része a rutinomnak, ami nem a legfontosabb eleme, de örök darab marad. Jól hidratál, ezért több okból is szuper, de nekem a pattanásra hajlamos bőröm miatt különösen fontos, hogy rendesen hidratálva legyen a pofim - pedig nincs száraz bőröm. Ráadásul bőröregedés ellen is remek fegyver.
Egyszerű, de nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Egyszerű, de nagyszerű!

Melcsibabyke

2019. július 5.

Imádom! :) Csak ezt használom, amióta megvan. Sokkal szebb a bőröm tőle. Kipihentebbnek tűnik, teljesen kisímult. :) Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

zsuzzzsi

2019. június 23.

Nagyon kedvező áron jutottam hozzá, nem volt ugyan rajta a kívánságlistámon, de ennyiért azt gondoltam megnézem mi ez a hype körülötte. Hát jelentem nem túloznak az ajnározó vélemények, tényleg nagyon tuti a cucc. Hatalmas adag, pár csepp elég belőle, és azonnal teltebb, vitálisabb a bőr tőle. Én még egy kis eszenciát teszek fölé, amit csak úgy cuppant be a hyaluron után a bőröm, és egy réteg fényvédő után már mehet is rá a smink. Reggel szeretem használni, mert valahogy azt érzem, hogy ugyan nem ez a termék az adu ász a ráncok elleni harcban, de abban abszolút a segítségemre van, hogy szebb legyen a bőrképem. A kiszerelését én nagyon kényelmetlennek találom, úgyhogy át is került egy pumpás tégelybe, és így már szuper. Hosszú ideig elég lesz, és valószínűleg újra is fogom venni, mert nagyon kedvelem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

tonic

2019. április 6.

2019.01.07.Gyorsan beszívódik, puha arcbőr, jó nagy adag,így ketten fogjuk használni anyuval, feltölti,rögtön szebb lesz,pedig csak pár csepp kell, összességében hidratáltabb és szebb az arcom,mióta ezt használom,örülök,hogy megvettem.
Update
Kár,h nincs vmi pumpás adagolója,de továbbra is nagyon jó,kiadós,hatásos,ha elfogy,tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 6.

Update

diadempigi

2019. január 6.

Kellemes állagú szuper szérum. Tonik után, emulsion előtt használom. Hatásos, gyorsan beszívódik, nem ragacsos. Óriási kiszerelés, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 6.

Stella1993

2018. december 3.

Nagyon jó, ajánlom mindenkinek!! Pár csepp elég, és gyönyörű, hidratált bőrt eredményez. Ha többet sikerül felkenni, akkor sincs probléma, pillanatok alatt beszívódik. Nem hagy zsíros érzetet, sőt.. leginkább semmilyen érzetet nem hagy, mintha semmit nem kentem volna fel, mégis puha az arcom. Hihetetlen. Hatalmas mennyiség, szóval ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Myrtle

2018. október 14.

Igazi koreai nagyágyú, szerelem első használatra. Felülmúlja az összes eddig ismert hialuronos terméket, számora szinte photoshop hatású. Tapasztalat, hogy fontos előtte a tonizálás és fölé mindig használok vaamilyen hidratáló terméket (akár sima arcpermetet), amit láthatóan "beépít" a bőrbe. Nagyon gyorsan beissza a bőröm, a végeredmén puha, hidratált, látványosan feltöltött bőrkép, nem hagyragacsos utóérzetet. Nagyon gazdaságos termék, 2-3 cseppet használok egyszerre, sűrű, géles állagú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Hidratálók: Hyaluronic Acid