Elizavecca

Ár:   $13.80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Ár:   $13.80
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erőteljes hidratáló 97% hialuronsavval a ragyogó bőrért. Növeli a bőr nedvességszintjét, kisimítja és kitölti a finom vonalakat. Formulája nem ragad, és nem hagy zsíros érzetet.

syrin

2019. október 8.

Kárt nem okozott, a hatása sem egészen nulla, a parfümöt sokallom benne. Ez az első hyaluron szérumom, nem tudom mi a maximum amit várni lehet, ezt tuti nem veszem újra, kipróbálok mást. Az üvege tetszik, az eredetiségjelző matrica is kedves az Elizaveccától, kár, hogy a termékei nem jönnek be. (Azért ha anyukám malacnyulas kommentjeit is a csomaghoz számítom akkor már majdnem megérte.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

patvik

2019. október 8.

Szeretem, mert könnyű, gyorsan beszívódik és nagyszerűen keverhető rengeteg más szérummal vagy krémmel. Óriási változást nem csinál önmagában, de élettel telibb az arcom, ha használom. Ezután más hialuronos szérummal is próbálkozok majd, de csak a parfüm miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

fudanshiro

2019. augusztus 13.

Nekem nem sok mindent csinált a bőrömmel, rosszat nem tett. De nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nekem nem sok mindent csinált a bőrömmel, rosszat nem tett. De nem venném újra.

timikeke

2019. július 27.

Valóban kisimítja a kisebb ráncokat és enyhíti a pórusok méretét. Hamar felszívódik, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Önmagában úgy gondolom kevés, ha csak úgy használja az ember mint egy hidratáló krémet, nem is az a dolga. Azonban hidratáló krém alá használva igen hasznos is tud lenni, sminkelés előtt pláne, főleg ha az embernek vannak szárazabb részei az arcon. Pattanásokat nekem nem okozott, enyhe illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Szabincsepp

2019. június 17.

Sajnos nem érzek különbséget a bőrömön, ha használom, ha nem. El fogom használni, meg a melegben lehet hogy ez lesz a nappali hidratálóm, krém helyett, önmagában, hátha beválik és legalább el is fogy. Újra vásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Aancsaa

2019. január 25.

Nagyon jó kis szérum, árban is verhetetlen. Könnyen beszívódik, és jól hidratálja, feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Kremcica

2019. január 21.

Sajnos nekem nem hozta azt az eredményt amit vártam. Hidratálni egyáltalán nem hidratál, fürdés után a párás fürdőben felkenve is szárít. Valamivel jobb a helyzet ha előtte és utána is lefújom termálvizes arcspray-vel az arcom és gyorsan beledolgozom a bőrömbe az éjszakai krémet vagy a következő szérumot. Valamelyest feltölt, de közel se olyan látványos mint a váltótársa (TO Matrixyl). A koncepció, üveg, kiszerelés, összetevőlista tetszik de amúgy teljesen jól megvagyok nélküle. Háromszor tettem félre, most már végleg és nem hiányzik. A maradékot felteszem eladásra hátha valaki a negatív kritika ellenére kipróbálná. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

tonic

2019. január 13.

Nem bántam meg,hogy megvettük, simít, hamar beissza, jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

Nem bántam meg,hogy megvettük, simít, hamar beissza, jó ár-érték arány.

Verena

2019. január 9.

Kevés elég belőle, gyorsan beszívódik és babapopsi bőröm lesz tőle :) közel 1 éve megvan és még a felénél járok az üvegnek. Önmagában nem elég, ha hámlik a bőröm, akkor kell mellé egy testesebb krém is, de nagyon szépen kiegésziti az arcápolási rutinomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

eveartstar

2018. november 15.

Elég rossz véleménnyel voltam róla, mert sajnos nekem önmagában nem okozott látványos hatást a benne lévő hilauron, így aztán hagytam is egy ideig porosodni.
Viszont rétegző rutin részeként tökéletes!
Géles vízszerű állagú, közvetlenül fürdés után viszem fel a bőrre, utána egy könnyű hidtatálókrémet kenek rá, majd 3 csepp arcolajat oszlatok el.
Reggelre babas.gg a bőröm! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 15.

Viszont rétegző rutin részeként tökéletes!
Reggelre babas.gg a bőröm! :D

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak