Elizavecca

Ár:   $13.80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Ár:   $13.80
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erőteljes hidratáló 97% hialuronsavval a ragyogó bőrért. Növeli a bőr nedvességszintjét, kisimítja és kitölti a finom vonalakat. Formulája nem ragad, és nem hagy zsíros érzetet.

Lolychan

2019. december 29.

Kicsit nehezebb állagú, mint a Tarte szérumja, de őt is nagyon szeretem. :) Ő az esti rutinomban szokott helyet kapni. Ez is nagyszerűen hidratál és feltölt. :) Nem tudok rosszat mondani. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

bertasinanna

2019. december 4.

kellemes állagú, nem túl folyós szérum, napi rutin része reggel és este. Újravenném, viszont találtam jobb és parfümmentes hialuronsavat és inkább azt veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Narbeleth

2019. december 3.

Kellemes, könnyen elterül, gyorsan beszívódik. Képez egy vékony réteget, nem zsírosodik tőle az arcom annyira mint egy krémtől, ezért reggel szoktam felkenni indulás előtt, de nem hidratál annyira. Köztes lépésként egy arcápoló rutinban jobban el tudom képzelni, mint arckrém helyett, bár én azt szerettem volna kiváltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

syrin

2019. október 8.

Kárt nem okozott, a hatása sem egészen nulla, a parfümöt sokallom benne. Ez az első hyaluron szérumom, nem tudom mi a maximum amit várni lehet, ezt tuti nem veszem újra, kipróbálok mást. Az üvege tetszik, az eredetiségjelző matrica is kedves az Elizaveccától, kár, hogy a termékei nem jönnek be. (Azért ha anyukám malacnyulas kommentjeit is a csomaghoz számítom akkor már majdnem megérte.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

vikofrivia

2019. október 8.

Szeretem, mert könnyű, gyorsan beszívódik és nagyszerűen keverhető rengeteg más szérummal vagy krémmel. Óriási változást nem csinál önmagában, de élettel telibb az arcom, ha használom. Ezután más hialuronos szérummal is próbálkozok majd, de csak a parfüm miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

fudanshiro

2019. augusztus 13.

Nekem nem sok mindent csinált a bőrömmel, rosszat nem tett. De nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nekem nem sok mindent csinált a bőrömmel, rosszat nem tett. De nem venném újra.

timikeke

2019. július 27.

Valóban kisimítja a kisebb ráncokat és enyhíti a pórusok méretét. Hamar felszívódik, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Önmagában úgy gondolom kevés, ha csak úgy használja az ember mint egy hidratáló krémet, nem is az a dolga. Azonban hidratáló krém alá használva igen hasznos is tud lenni, sminkelés előtt pláne, főleg ha az embernek vannak szárazabb részei az arcon. Pattanásokat nekem nem okozott, enyhe illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Szabincsepp

2019. június 17.

Sajnos nem érzek különbséget a bőrömön, ha használom, ha nem. El fogom használni, meg a melegben lehet hogy ez lesz a nappali hidratálóm, krém helyett, önmagában, hátha beválik és legalább el is fogy. Újra vásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Aancsaa

2019. január 25.

Nagyon jó kis szérum, árban is verhetetlen. Könnyen beszívódik, és jól hidratálja, feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Kremcica

2019. január 21.

Sajnos nekem nem hozta azt az eredményt amit vártam. Hidratálni egyáltalán nem hidratál, fürdés után a párás fürdőben felkenve is szárít. Valamivel jobb a helyzet ha előtte és utána is lefújom termálvizes arcspray-vel az arcom és gyorsan beledolgozom a bőrömbe az éjszakai krémet vagy a következő szérumot. Valamelyest feltölt, de közel se olyan látványos mint a váltótársa (TO Matrixyl). A koncepció, üveg, kiszerelés, összetevőlista tetszik de amúgy teljesen jól megvagyok nélküle. Háromszor tettem félre, most már végleg és nem hiányzik. A maradékot felteszem eladásra hátha valaki a negatív kritika ellenére kipróbálná. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak