Elkos

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: blondie95, Módosítva: 2016. március 8.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kíméletesen tisztítja az arcbőrt. A napi során a bőrön felhalmozódott szennyeződést, illetve a sminket is kiválóan távolítja el, mellette pedig a tápláló bőr érzését nyújtja, az avokádóolaj, és az allantoin segítségével. Magas a B5 Vitamin tartalma.

brigitta0915

2017. július 13.

Csak a szememre szoktam használni mert nagyon zsírosítja az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Csak a szememre szoktam használni mert nagyon zsírosítja az arcbőröm.

blondie95

2016. február 24.

En nagyon szeretem ezt a termeket! Kivaloan tisztit, zuhany alatt hasznalom, az eros szempillaspiralt es szuperul eltavolitja.. Nem is gondoltam volna, SOS-ben vettem mert surgosen kellett valami.. Es nala maradok amig csak tehetem, rendkivul olcso(2€), es ami a legjobb, hogy az arcborom allapota jelentosen javult! Elotte annyira vizhianyos volt, hogy mar elkeztedd hamlani illetve foltos lett a borom, es miota ezt hasznalom, megszunt a problemam!! Nem tudom, hogy otthon lehet e kapni, itt az EDEKA uzletlancban elerheto, de mindenkeppen ajanlom mert szper! Es hasznalat utan annyira finom puha lesz a bor, taplalt erzest ad! 5*!!! 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.