Ellia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszo, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% tisztaságú, terápiás minőségű teafaolaj Ausztráliából.

Fő javallatok: megfázás (immunerősítő), felső légúti gyulladások, bélfertőzés, gombás betegségek, rovarcsípés ellen.

Hosszú ideig, magas dózisban alkalmazva nagyon kiszárítja a bőrt. A tiszta levendulaolaj enyhíti a teafa erős hatását.

Keverékek: levendulával, pálmarózsával.