Elmex

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogszuvasodás megelőzése és a fogzománc fluorozására.

A készítmény hatóanyaga: 30,32 mg olaflurum, 2,87 mg dectaflurum (megfelel 2,50 mg fluoridnak), 22,1 mg natrium fluoratum (megfelel 10,0 mg fluoridnak) 1 g gélben.
Egyéb összetevők: szacharin, alma aroma, banán aroma, menton aroma, borsmentaolaj, fodormentaolaj, hidroxietilcellulóz, propilén-glikol, tisztított víz.

balazskrisztii

2019. november 15.

Ez nem egy fogkrém, nem is napi kétszer kell használni. Legnagyobb hasznát a maradó fogak megjelenésekor lehet venni, de senkinek nem árt, ha heti 1x használja. Én fogselyemmel vagy fogköztisztító kefével két fog közé is be szoktam vinni, ott is fejtse ki a hatását. Hasonló összetételű GC Tooth mousse kb 7000 ft, szóval ezer forintért ez ajándék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

darbarad

2019. október 19.

Anno a fogszabályzó nagyon elgyengítette a fogaimat, amik alapból is érzékenyek voltak, és a fogorvos ajánlotta az Elmex gélt, fogzománc erősítésre és a szuvasodás kivédésére. Évek teltek el azóta, de mindig van itthon belőle és ha nem felejtem el, heti egyszer használom is. Szerintem hasznos kis termék, sokat segített a fogaim állapotán, ahogy elfogy, veszem is újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Kittusch

2019. szeptember 20.

Régen használtam. Sokáig elég. Csodaszernek egyenlőre azért nem nevezem, de újból be fogok rá ruházni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

hetesiedit

2019. július 10.

Kamasz koromban használtam fognyaki érzékenységre. Az íze nagyon nem tetszett. Talán egy kicsit használt. A fluorid miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

dorigurban

2019. május 25.

Nagyon hasznos, heti 1 használat mellett sokáig elég. Erősebbek lettek tőle a fogaim, csökkentette az érzékenységet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Colette221

2019. április 2.

Fogászaton ajánlották ezt a gélt. 4 éve szedték le a fogszabályzóm és sajnos nagyon tönkretette a fogzománcom. A dentálhigiénikus többször figyelmeztetett, hogy csak egyszer használjam a terméket egy héten, és ne mindig, hanem kúraszerűen. Meghökkenve olvasom, hogy van, aki egy héten ötször is mos vele fogat, azért ez nem fogkrém...figyelmezettek a patikában is és a tájékoztatóra is rá van írva. Polírozták a fogam egy nagyon sós folyadékkal, ami miatt érzékenyebbek lettek a fogaim. Már első használat után éreztem, hogy sokkal jobb a helyzet. Ha tudom, hogy létezik ez a termék, akkor fogszabályozó viselés során nem roncsolódott volna ennyire a fogam. Az elvékonyodott rész fehérebb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Fanfarsang

2018. augusztus 24.

Nagyon jó kis termék! De én bizony kicsit csalok vele, mert van, hogy hetente ötször is megmosom vele a fogam, mert rengeteg limonádét iszik, ami picit érzékennyé teszi a fogakat. Minden használat után úgy érzem, hogy erősebb tőle a fogam és mintha egy védőréteget képezne rá. Lehet, csak pszihésen bebeszélem, de tényleg így érzem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

paldia

2018. augusztus 14.

Sajnos jótékony hatását nem állt alkalmamban megtapasztalni. A fogorvosom ajánlotta ezt a gélt. Sajnos velem megtörtént az ami a tájékoztatón olvasható, lehámlott tőle a szájnyálkahártyám egy elég nagy részen. Ugyanez történt az Elmex fogszuvasodás elleni fogkrém használatakor is. Számomra elég kellemetlen, fájdalmas élmény volt. Aki hasonlót tapasztal ne használja tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

lha

2018. június 23.

Mivel alapvetően fluor mentes fogkrémet használok, ezért ajánlásra vettem meg. Az íze nagyon fura, de heti egyszer használva ki lehet bírni. Azt hiszem, hogy jó a hatása, így megmarad folyamatos használatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

somi11

2018. március 19.

Imádom! Már 1-2 éve használom, de nekem elég sokáig elég egy tubussal. Úgy érzem nekem nagyon sokat segített a nem épp erős fogaimon. Tuti mindig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.