Elmex

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogszuvasodás megelőzése és a fogzománc fluorozására.

A készítmény hatóanyaga: 30,32 mg olaflurum, 2,87 mg dectaflurum (megfelel 2,50 mg fluoridnak), 22,1 mg natrium fluoratum (megfelel 10,0 mg fluoridnak) 1 g gélben.
Egyéb összetevők: szacharin, alma aroma, banán aroma, menton aroma, borsmentaolaj, fodormentaolaj, hidroxietilcellulóz, propilén-glikol, tisztított víz.

Ár: 1400 , Eladó: justagirl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, fizetés: személyes átvétel

wowbagger

2021. július 7.

Talán én vagyok az egyik legalkalmasabb tesztalany ehhez a gélhez, ugyanis nagyon érzékeny fogaim voltak. Ez a cucc rengeteget segített, kábé egy hónap alatt érte el a hatása "csúcsát", akkor már gond nélkül bele tudtam harapni akár egy jégkrémbe is. Már egy hét után éreztem, hogy hatékony, mivel korábban néha még a hűtőből kivett víz megivása is fájdalmas volt, ezt pedig szinte azonnal megszüntette. Azóta is heti egyszer használom, két-három percig mosok vele fogat, utána pedig fél óráig nem eszem, nem iszom. Az csak hab a tortán, hogy a szuvasodás megelőzésében is segít. Nyilván önmagában nem csodaszer, kell mellé egy jó szájápolási rutin, de akinek hozzám hasonlóan végtelenül érzékenyek a fogai, annak egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 7.

Anita1978

2021. június 7.

Fogorvosom ajánlotta fogérzékenységre (kezdődő fogínysorvadás jelei). Fogmosást követően kell picit bedörzsölni a fogfelszínt és nem kiöblíteni, utána nem inni. Én ezt az ujjammal teszem egy dentálhigiénikus tanácsára lefekvés előtt-így éjjel szépen tudja tenni a dolgát.Túl sok menne fogkefén ragadva kárba.Kis átlátszó gél, ujjakon ugyan lecsúszkál, így kell az ügyesség, de nagyon hatásos. Abszolút megszűnt az érzékenység, és az majd a jövő titka, hogy a fogdokihoz is ritkábban kell-e járnom. :) Ajánlom nagyon! A fogkrém nem tudja, amit ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

clara12

2021. április 5.

Fogorvosom tanácsára keztdem el használni, én hatékonynak érzem, mivel használata óta ritkábban/nem alakul ki fogszuvasodás. Az íze fura, de a hatásáért cserébe megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

vivre

2021. március 20.

Rendszeres használattal valóban segít csökkenteni a fogszuvasódás kialakulását. Az íze érdekes, almás, nem érzem utána frissnek a szám, de heti egyszer ennyi belefér. Persze önmagában nem csodaszer, de fogápolási rutin kiegészítésére tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

N0RINE

2021. január 31.

Annyira örülök, hogy létezik ez a gél, azóta is áldom a fogorvosom nevét amiért ezt ajánlotta. Csodákat művelt a fogaimmal már néhány használat után. Hetenete 1-2 alkalommal használom a megtísztított fogaimon majd ezt követően 30 percig nem iszom. Már rendesen, fájdalom nélkül eltudom fogyasztani a fagylaltokat, hideg italokat, stb. Király! 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 31.

zsannaorban

2020. december 9.

Fogfehérítés után nagyon érzékenyek lettek a fogaim. Azonnali segítség volt, csak ajánlani tudom. Nem kell minden nap használni, egy-egy alkalom is elég és tartós a hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Vivi629

2020. október 20.

Még gyerekkoromban az iskolai fogászati szűrővizsgálatokon mindig ilyennel kellett fogat mosnunk. Akkor nem szabadott kiöblíteni, azt nem szerettem :D Felnőttként is beépítettem a rutinomba, hetente egyszer használom, sima fogmosás után ezzel is megsikálom, utána öblítek. Segít a fogszuvasodás megelőzésében, nem érzékenyek a fogaim és szerintem kicsit fehérít is. Valóban drágának tűnik ez a pici tubus, de nagyon sokáig elég és szerintem ennyi pluszt érdemes rászánni a fogápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

juditkaa70

2020. október 4.

Fogzománc kopás miatt kialakult érzékenység fájdalommal párosult nálam, az egyik alsó fogamnál. Ráharapni nem tudtam, olyan érzékeny volt, és fájt. Már első használatánál elmulasztotta a panaszomat. Bekentem a fogamat a géllel, és kb. 20 perc elteltével meg is szűnt az érzékenységem. Azóta is heti 1 alkalommal használom, a fogszuvasodás és fogérzékenységet elkerülve. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, és megúsztam egy költségesebb fogászati kezelést. Nagyon tudom ajánlani a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 4.

fioretta

2020. július 10.

Mikor megtudtam az árát, ledöbbentem, de aztán rájöttem jól döntöttem hogy megvettem. Igaz, kicsi a tubus, de heti egyszeri használat mellett nagyon hosszú időre elegendő. Pici mennyiség is nagyon jól felhabzik, hatásos és friss leheletet is biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

dodeszka95

2020. június 27.

Fogszabályzóm van,emiatt kell használnom hetente egyszer.Fogmosás után bekenem vele a fogaimat egy fogkefe segítségével és egész este rajt hagyom.Emellett használom a narancssárga elmex fogkrémet és sokkal kevésbé romlanak a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.