Elmex

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Josie, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kifejezetten a fogak elszíneződésének akadályozására szolgál. A fogkrém segíti a fogak természetes színének megőrzését, és speciális tisztítórészecskéi jóvoltából a fogak észrevehetően tisztábbak és simábbak lesznek. A fogkrém különösen hatékony professzionális fogtisztítást követően.

Nuvola

2018. július 30.

Közepesen mentolos, standard ízű fogkrém. Nem irritál, pláne nem fáj a használata. Határozottan fehérít, mégpedig azonnal.
Az viszont igaz, hogy mivel nem szódabikarbóna, vagy peroxid végzi a munkát, hanem apró szemcsék, nem elég a szánkba venni és várni a hatást.
Ha nagy műgonddal mosunk fogat, működik. Pl. ha figyelünk arra, hogy a fogkefe sörtéi érintkezzenek a fog felszínével, és ne a levegőt dörzsöljék az ívelt szemfog esetében. Vagy szerintem érdemes kevés fogkrémet használni egyszerre, mert ha a szánk már teleszökött nyállal, a polírozó hatásra keresztet vethetünk.

Ellene szól viszont, hogy csak kétnaponta szabad használni. A közbeeső napokon felvértezhetjük magunkat a lesújtó pillantások ellen -- vagy... ?
Én inkább visszatérek az ugyanilyen gyatrán pontozott Lacalut White-hoz, ami kb. ugyanezt tudja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 30.

mujerconfused

2017. augusztus 6.

Én féláron vettem kiárusítva szóval az ára nem vágott nagyon földhöz, de tény hogy semmivel nem jobb mint a sima Elmex. Az íze egy kicsit furi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Monee

2013. február 8.

Leginkább azért vettem meg, mert sajnos elnéztem a pultnál az árát és csak a pénztárnál néztem nagy szemekkel, hogy micsoda, mennyi?? Nem volt pofám nem megvenni :(
Ahogy itt többen is írják, a sima Elmexnél semmivel sem jobb, viszont sokkal drágább. Hetente 1x használom, hogy fogyjon, de többet biztos nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

Rita25

2012. október 3.

A tubus nagy részét már elhasználtam,de nem tud semmivel többet mint a piros Elmex.Elektromos fogkefével használtam pedig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Cicaki

2012. április 18.

Nekem nagyon tetszik. Mondjuk az is számít, hogy elektromos fogkefével használom, és a kettő együtt teljesen megtisztítja a fogaimat. Öt hónapja voltam fogkőleszedésen és polírozáson, nagyjából azóta használom ezt a fogkrémet is, és még nem rakódott le fogkő. Azért négyes, mert szerintem, és a családom tapasztalata alapján is elektromos fogkefével az igazi..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

naren005

2012. március 20.

Semmi tisztító, fehérítő hatás, kellemetlen érzetet nyújt fogmosás után.pénz kidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

tenyitomi

2012. február 23.

50ml~1600ft.A piros elmexet is használom,ez semmivel sem tud annál többet.Én nem vettem észre hogy fehérítene,vagy jobb lenne a piros testvérénél.Szerintem nem érdemes külön ebbe beruházni hisz jóval drágább a többinél,ezért csak a 3pont.Hatása dettó piros társáé,csak jóval drágábban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 23.