Elmex

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Egyedi Pro-Argin® technológiával, melyet a fogorvosok is alkalmaznak a fogérzékenységtől szenvedő pácienseiknél.

• Az érzékeny fogidegekig vezető dentincsatornák lezárásával szünteti meg a fájdalmat.
  • Rendszeres használatával tartós védőréteg alakul ki a fogérzékenység ellen.
  • Formulája gyengéden és hatékonyan távolítja el az elszíneződéseket, így segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét

Aktív összetevő: Arginin 8%. Nátrium-monofluorofoszfátot tartalmaz (1450 ppm F⁻)

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

katalinmester13

2020. június 17.

Egy újabb zöld Elmex, mely megkönnyíti a mindennapokat. Teljesen elégedett vagyok vele. Fehérítő hatásában nem vagyok biztos, de fogérzékenységre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 17.

Lylien

2020. február 23.

Már másodszor vettem ilyen fogkrémet és nagyon elégedett vagyok vele. Többen írták, hogy irritálja az ínyt, de ezt én nem tapasztaltam.
Talán a korábbi vélemények (2017-ben írtak róla utoljára) óta már fejlesztettek a formulán.
Szóval valóban az Elmexek között is a legdrágábbak közé tartozik, de a fogérzékenység ellen hatásos és 1-2 árnyalattal tényleg fehérített is a fogaimon.
Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Újravevős.

Izabel

2017. május 15.

Elfogyott a kedvenc Amway-es fogkrémem, így gondoltam elhasználom ezt az Elmex-et. Bár ne tettem volna! Borzalmasan irritálja az ínyemet. Konkréten eleven lett. Pedig eddig nem volt ilyen gondom. A tisztító hatásával sem voltam elégedett. Nem a legolcsóbb fogkrém, de a minősége megkérdőjelezendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Széncinke

2017. január 15.

Mióta novemberben voltam fogkőeltávolításon, azóta érzékenyek maradtak a fogaim. Megvettem ezt a fogkrémet, már 2 használat után enyhült az érzékenység. DE! Rettenetesen irritálta az ínyemet. Az első használat után egy helyen bevörösödött és fájt, az összesen 3 használat után pedig több helyen is vörös volt és vérzett. Hozzáteszem, eddig szerencsére sohasem volt problémám az ínyemmel. Váltottam meridolra, és megszűnt az irritáció. Sajnálom, de ilyen áron nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

juditkaa70

2017. január 15.

Tökéletes fogkrém az érzékeny fogakra,már az első használatától érezhető volt a hatása. Szerintem,nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

senskin

2016. december 13.

A tökéletes fogkrém. A Sensodyne-t hittem eddig a legjobbnak, de ez a legjobb. A fehérítő hatása is és a tisztító hatása is sokkal jobban bejött. Minőségi termék megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Aquariusgirl

2016. október 24.

Évek (de nagyon sok éve) Elmex fogkrémet használok, a hiperszuperultra érzékeny fognyakaim miatt. Szóval nagyon kedvelem a márkát. ...... Na, ezt a terméket kivéve. Nekem nagyon irritálja az ínyemet és az illata sem kedvenc. Nálam ő csak 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 24.

Redpanda

2016. augusztus 11.

Néhány fogamnál kilátszik a fognyak egy része, és ott nagyon érzékenyek. Colgate sensitive pro-relief vált be eddig legjobban, de ezt az Elmexet most nagyon akciósan találtam, így vettem belőle pár darabot. Gondoltam, olyan rossz nem lehet ;-) Lassan az első tubus vége felé járok. A sima elmex sensitive whitening-hez képest ennek sokkal jobb íze van szerintem. Hatásában hozza, amit ígér: jól tisztít, a fogaim sokkal kevésbé érzékenyebbek, és mintha picit fehérítgetne is, bár ez utóbbit hajlamos vagyok odaképzelni :) Összességében jó fogkrém, bár eredeti áron nem biztos, hogy megvenném, mert annyival nem érzem jobbnak a Colgate-nél, amit viszont sokkal gyakrabban akcióznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.