Elmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anni, Módosítva: 2012. október 1.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Viaszolt, mentolos.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lettniko

2021. február 15.

Nagyon csúszós, így nehéz normálisan megfogni. Nekem túl vékony, hiába vastagodik meg a fogak között, nem szed ki mindent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

GardenofEve01

2019. szeptember 30.

A Tesco-ban vásároltam akciósan 350 Ft-ért. Nagyon gyanakodva nézegettem először, minthogy évek óta az Oral-B fogselymét használom, és ha valami bevált azt ritkán cserélem le. De! Kellemes csalódás ért. Mintha erősebb lenne mint a korábban említett termék, és ízre rendkívül megnyerő ez a mentolos frissítő harmónia. A viaszolt réteg miatt könnyebben becsusszan a fogközökbe és egy külön plusz természetesen hogy aminofluoridos. Nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

ReiShiltenphie

2019. január 27.

Mindig nálam van. A legjobb fogselyem amit eddig használtam. Külön pont, hogy használat közben a fogaim között megvastagodik és könnyebben kitudom az ételmaradékot szedni. Nincsen mentolos íze, ami először fura volt mert az előző fogselymeimnek nagyon mentolos volt az íze de ezt inkább pozitívumnak tudom be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Coffee

2017. augusztus 24.

Kicsit túlságosan is csúszik (az embernek semmi nem jó :)), emiatt nehéz megfogni, egyébként használom hónapok óta, és szeretem is. Mindenhová befér, kellemes az íze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

szisz5

2014. január 4.

Valóban kellemesen viaszolt, jól csúszik (már-már túl jól, a kezemben is alig tudom megtartani...), de számomra túl vastag, emiatt sokkal nehezebb vele dolgozni, mint az Oral-b-vel (nálam az az etalon).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

moncsi29

2013. július 5.

Tegnap a Müllerben találtam rá,eddig nem is tudtam hogy az Elmexnek van fogselyme is.
Kellemesen mentolos,puha,ezért nagyon könnyű használni,nem sérti a fogínyt.
Eddigi legjobb amit használtam,ami nagy szó,mert nem nagyon van olyan amit még nem próbáltam.
Ezentúl csak ezt fogom mindenkinek ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Kellemesen mentolos,puha,ezért nagyon könnyű használni,nem sérti a fogínyt.
Ezentúl csak ezt fogom mindenkinek ajánlani.

Anni

2012. szeptember 29.

Sokat keresgéltem, kipróbálva több fogselymet is, míg végre rátaláltam a tökéletesre. Kellemesen mentolos, viaszolt, így könnyedén csusszan a fogak között bosszantó szálkásodás nélkül. A legszűkebb fogköz sem okoz gondot neki. Gondoltam, ezt Veletek is megosztom (feltéve, ha jóváhagyják).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 29.