Elmiplant

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A gazdag és finom textúrájú krém hatékony hidratálást kölcsönöz a bőrnek hosszú ideig.

100%-os, természetes pamutkivonatot tartalmaz, amely gazdag az ásványi anyagokban, proteinben és amely táplálja az arcbőrt illetve megelőzi az irritációk kialakulását.

bogyoesbaboca

2018. november 23.

Fogyoban az arckremem es vettem egy ilyent, nalunk (bioten) hogy hogy lehet ennyi illatanagyot egy arckrembe tenni nem tudom de nekem valami borzaszto visszataszito az illata.tuti nem kenyem az arcomra..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

dreammiyss

2018. február 2.

Talán már 4-5 hónapja használom és a harmadik üvegecske is fogyóban. Ez a sokadik hidratáló krém, ami már a kezemben és az arcomon járt. Nagyon elégedett vagyok vele, ugyanis a szinte mindig kiszáradt, hámló nózimat rendbe rakta egy ideig. Sajnos visszatérő ez a durva kiszáradás, de mégis ez a kis rózsaszín kupakos csoda az eddigi legjobb, amit próbáltam rá. Reggel és este is használom. Állandó kelléke a napjaimnak. Frissebbé varázsolja a bőröm, emellett nagyon kényelmes viselni, nem nehezíti el az arcbőrt. Az ára is egészen hihetetlen! Érdemes beszerezni.🙃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

sarkanyandi

2015. május 16.

A birsalmás változata után váltottam át erre, ami talán az én bőrtípusomnak mégiscsak jobb, de igaziból nem sok különbséget tudok mondani. Ugyanolyan jól végzi a dolgát, könnyen beszívódik, kellemes, frissítő hatása van, az illata is enyhe, nyugtató. Főleg fiataloknak, bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.