Elmiplant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: MGizella, Módosítva: 2019. március 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali és hosszú távú hidratálás az innovatív hialuronsavas formulának köszönhetően.

MGizella

2019. március 25.

A 35-45-ös korosztálynak ajánlják, én éppen csak beleférek ebbe a kategóriába 35 évesen. Kombinált bőrűként szinte minden hidratáló krém pattanásokat okozott eddig, de szerencsére ennél a krémnél nem vettem ilyet észre. Két hete használom, így a ráncokra gyakorolt hatását még nem tudom megítélni, de talán simább és élettel telibb lett a bőröm. Egyelőre csak 4 pontot adok neki, hosszabb használat után visszatérek majd update-el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.