Elmiplant

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes ásvány víz a Német Alpokból. Egyedülálló kombinációja az ásványi sóknak és nyomelemeknek, mellyel rendkívűli törődést biztosít a bőrnek. Hidratál, felfrissít és tonizálja az arcbőrt.

Minden bőrtípusra alkalmas, a semleges PH értékének köszönhetően az érzékeny bőrűeknek is kiváló.

Tökéletes strandra, utazáshoz, sportolás után, de smink fixálónak vagy arc tisztítás utáni tonizálónak is.

sarkanyandi

2015. február 21.

Vásárláskor nem olvastam el rendesen a leírását, és azt hittem valami testpermet féle, ami hidratál. Aztán miután meg tudtam, hogy arcra való, több értelmét látom. Hosszú távú hatásáról nem tudok beszélni, de pillanatnyilag szépen felfrissíti az arcbőrt. Hidratálást nem érzek, én inkább arclemosó utáni tonikként használom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.