Elmiplant

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sarkanyandi, Módosítva: 2015. május 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

UVA fényvédőjével megvédi a bőrt a nap káros sugaraitól, ugyanakkor a TAN-BOOST összetevőjének köszönhetően a barnuást is elősegíti, felgyorsítja. 100%-os Shea Vajat tartalmaz, így hidratálja a bőrt napozás közben is. Parabénmentes.

sarkanyandi

2015. május 16.

Nagyon szerettem volna valami olyat ami véd is, mégis tudok tőle barnulni. És íme! :) Nagyon jó az illata, vízálló és hidratál is. Szó szerint érzem, hogy szépen véd a naptól, mégis könnyen barnulok. -1 pont hogy kicsit ragad, azt nem szeretem, de elnézhető neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.