Elode

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: zs.hencsi, Módosítva: 2013. január 18.

nita99kasler

2018. március 21.

Elég citrusos illat némi virág beütéssel. Nekem nagyon pacsula, nem is tudom használni..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Lory

2014. december 28.

Tavaly vettem egyet nyárra,majd tovább is ajándékoztam,nem tudtam megbarátkozni vele.Amúgy sem vagyunk barátságban a citrusos illatokkal.Ez a parfüm is egyértelműen citrusos,légies virágos összetevőkkel,mint magnólia,írisz és licsi és mégis nagyon furcsa,ugyanis mély pézsmás és ámbrás alapokat kapott.Nem tudom hova tenni,friss,nyárias illatjegyekhez ilyen mély és nehéz alapozás...Jó kis katyvasz lett belőle,nem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

szadaszi

2013. október 31.

Nekem nagyon bejött! Kellemes hozzám illő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 31.

Nekem nagyon bejött! Kellemes hozzám illő illat.