Emanuel Ungaro

Ár:   8700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bergamott, zöld jegyek, licsi, orgona, rózsa, frézia, fa, pézsma, borostyán

Monaaaaa

2015. november 12.

Egy kedves lánnyal való csere útján jutottam hozzá ehhez a kis csodához. Imádom a rózsa illatát és ez, az orgonával karöltve fantasztikus elegyet alkot! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Vaslady

2015. március 26.

Régebben,kezdő parfümmániás korszakom előtt is szerettem a finom illatokat.Látogattam is rendszeresen,a helyi parfümériákat.Mindig,egy állványon ki voltak helyezve a top. 10 női és férfi illat,amiből gondolom a legtöbbet eladtak.Mindig ezzel kezdtem az illatolást.Mellettük a következő állványom üldögéltek az uj parfümök,az uj illatok,na velük szoktam folytatni.És az eladónő tanácsára meg is vettem általában valamelyiket.
Aztán most meg ugy jártam,hogy többen voltak bent a parfümériában,mindkét eladónő foglalt volt,igy csak nézelődtem,és az egyik sarokban,boka magasságban megláttam őt,a Diva roset.Mindjárt megcsillant a szemem a gyönyörű üvegen,és az a gondolat suhant át az agyamon,hogy jól el van szúrva a kicsike.
Valami kis könnyű,tavaszi illatot kerestem,hiszen egész télen a nehezebb,fajsulyosabb illatokat részesitettem előnyben.
Ismerem az anyaillatot is,de nekem ő túl nehéz,drámai,nem az illatvilágom,előre azt hittem a Rose a finomitott változata,de nem teljesen más illat.
Kellemes,finom rózsa egy kis orgonával karöltve.Igazi tavaszi hangulat,egy gyönyörű üvegbe zárva,kb 4 óra tartosságú,legalábbis rajtam,ez az egy negativuma,de megbocsájtom neki.
Árban is megfizethető kategória,nem hasonlit rájuk de ebbe a vonalba tartozik még a Versace-Woman,YSL-Parisienne is.
Mostanában ezek felé,a könnyű,finom virágos illatok felé orientálodok.
Hölgyek,jön a tavasz,tessék kipróbálni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

Mostanában ezek felé,a könnyű,finom virágos illatok felé orientálodok.
Hölgyek,jön a tavasz,tessék kipróbálni! :)