Emanuel Ungaro

Ár:   9740 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. november 25.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadáséve: 2012

Fejjegyek: rózsabors, körte, szeder

Szívjegyek: ibolya, rózsa, nektarin

Alapjegyek: kasmírfa, vanília, ámbra

Az Orr: Veronique Nyberg

Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, vagy akár üvegesen is gazdikereső:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

anita763

2020. november 20.

Nagyon tetszik az illata, és jól működik a bőrömön, noha most csak egy fufut kaptam belőle, de úgy néz ki egy nagyobb kiszereléssel leszek hamarosan gazdagabb. Nagyon-nagyon örülök neki! :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 20.

ErikaErika2

2017. november 26.

Ennek az illatnak semmi ertelme, se nem edes, se nem viragos, se nem gyumolcsos, talan egy pict puderes ha nagyon eroltetem az orrom, kb 5 percig. Osszefoglalva, ez egy nagy SEMMI! Egy csillagot is csak azert er, mert szep az uvege.

Ui. Hat nem tudom, mit mondjak, a fragrantican is aradoznak rola, igazabol azert is rendeltem, mert az edes, orientalis illatokat kedvelem es szerettem volna egy uj teli parfumot. En az egvilagon nem erzek SEMMIT. A puloverem oblitoillatat csak. Lehet valami nem stimmel a parfummel, amit vettem (a strawberrynet-rol rendeltem, de meg soha nem volt vele problemam, nagyon megbizhatoak), nagyon-nagyon csalodott vagyok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

Flami

2017. november 3.

Ajándékba kaptam egy kis fújóst, amit ezúton is köszönök :)
Szerintem egy igazán helyes kis komfortillat, irodába, hogy ne zavarjunk senkit erős parfümmel, vagy épp otthon töltött, nem kimozdulós napokra, arra, hogy egyszerűen csak finom illatunk legyen, tökéletes. Nem gondolom, hogy szexi, bár ugye ez mindenkinek mást jelent. Tartóssága lehetne jobb.
Simán egy erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 3.

Ajándékba kaptam egy kis fújóst, amit ezúton is köszönök :)
Simán egy erős négyes.

pomme

2017. november 2.

Rajtam se nem puha, se nem fiatal lánykás. Kifejezettem 50+osnak gondolom. És igen, rózsa meg szeder, de annyira egymásnak van feszülve az egész illatjegykupac, hogy fél óra után fejfájást kaptam és szédülni kezdtem a "sok jótól". Ilyet még nem sikerült produkálnom semmitől, pedig én aztán szagolok mindent :D 2 csillag csak azért, mert nagyon tartósnak tűnt (de aztán levakartam).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

DFI

2016. augusztus 14.

ud:
mégis visszatettem eladásra :)

Feltettem eladásra de inkább le is vettem mert jó. Nem több nem kevesebb: jó és kész, a mindennapokban elfufukázni, közepes tartóssággal, közepes hatósugárral, enyhén édeskés illatával, ami szerintem nem is rúzs, mint lentebb írtátok. Jó, tehát négyeske.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

ud:
mégis visszatettem eladásra :)

3tara2

Korcsoport: >54
2016. április 13.

Attól,hogy kinőttem belőle, (sajnos a korosztályból is) nagyon szerethető illatról szó!
Ifjú hölgyeknek való: a játékosoknak,évődő-cívódóaknak. Olyanoknak,akiket pillanatnyi spontaneitásuk vezényel. Kacéroknak,csiniknek.
Ibolya és kasmírfa dominál benne - ettől nem annyira édes,de a rózsától,vaníliától szexi!
Edp. A tartóssága teljesen arányban van az árával.
Ha a teljes üvegtől megválok,az kizárólag azért lesz,mert már a nehezebb,feldolgozhatatlanabb parfümök hoznak lázba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 13.

Edp. A tartóssága teljesen arányban van az árával.

Lyah

2016. február 21.

Itt cseréltem egy nagyon kedves lánnyal, és nem bántam meg. Nem ismertem előtte, de nagyon kellemesen csalódtam, sőt. Agyondícsérték aznap az illatom, mindenkinek más jellegű volt, volt, aki kókusztejet (?) érzett, volt aki vaníliát, nekem a szeder a bors és az ibolya a leginkább érezhető. Nagyon tartós, és még épp nem annyira édes, hogy szerethessem, hát szeretem :) Még az is lehet, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Moncsi044

2016. január 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot.Édeskés,közepes hatósugár....5-6 órás tartóssága rajtam.Kellemes komfortillat,időszakonként más más arcát mutogatja...édeskés - rozsaborsos finomság..beszereztem,egy 50 ml - s üveggel..nagyon szeretem.Nálam,*5 -ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Wildcat75

2015. május 21.

Jujjjj, hogy micsoda szexi kis dög ez!!!..:)
Alapvetően édes /éppen annyira, amit még képes vagyok elviselni..:)/, de a rózsabors úgy megbolondítja, hogy ihajjjjjj...:)
Az pedig már csak ráadás, amikor előjönnek a fás jegyek is!
Vérpezsdítő lehet esti randikon!....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 21.

Jujjjj, hogy micsoda szexi kis dög ez!!!..:)
Az pedig már csak ráadás, amikor előjönnek a fás jegyek is!
Vérpezsdítő lehet esti randikon!....:)

bellehercegno

2015. április 11.

Sajnos én nem tudok ilyen szépeket írni róla,pedig nagy szeretettel vártam.Rajtam csak simán rúzs illata van,teljesen a 90-es évek elején kapható rúzsokra emlékeztet.Ennél többet nem tudok róla mondani,hiszen semmi mást nem éreztem ki belőle.Egyáltalán nem tetszett,sajnos se szépséget sem pedig mélységet vagy tartalmat nem fedezett fel benne az orrom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 11.