Florex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kingus008, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az érzékeny gyulladásos bőr szappanja. Zsíros, pattanásos bőrre ajánlott. Gyulladáscsökkentő, segíti a sebek, hegek gyógyulását, hámosító, bőrképző hatású. Kiváló zsíros hajra is!

Összetétel: Juhtej, Lanolin, Pálmaolaj, Kókuszolaj, Olívaolaj, Körömvirág Kivonat

eeevi

2014. október 6.

2-3 hete vettem, mert nagyon pattanásos az arcom és itt olvastam, hogy másnak is rendbe hozta az arcát, ezért gondoltam kipróbálom. Napi kétszer használom, reggel és este. Mást nem használok mellé,mert próbálkoztam már sokféle garnier kenceficével és lehet ez sem tett jót az arcomnak. Nagyon jó az illata, nem szárítja ki annyira a bőröm. A pattanásaim azóta nincsenek úgy begyulladva, persze még mindig jönnek elő, de talán már nem annyi. Hagyok még időt neki, hogy hasson, biztosan kell még pár hét, mire látványosabb lesz a javulás, de reménykedem benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

magnes1238

2014. augusztus 25.

Jó szappan! Gyerekeim is szeretik. Nehezen találtam rá, de szerencsére egy jó webáruházban hozzáférhető áron megvehető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Lolkabolkaa

2013. április 21.

Nagyon jó szappan. Rendbe hozza a pattanásos, zsíros bőrömet, de egy kicsit szárít. Emiatt a használata után, lefekvés előtt egy kis hidratáló éjszakai krémet kell az arcomra kenni, különben iszonyatosan húzódik. Ez a kettő együtt viszont szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

laura.rabocskai

2013. április 13.

Nagyon jó, én is és a gyerekek is ezt használjuk! Én külön a körmömre is teszek, hagyom rajta 10 percet és utána mosom le! Mostam hajat is, utána ecetes vízzel öblítettem, na lehet fésülni a hajat!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

tihob.h

2013. március 29.

Egy kedves ismerősöm által jutottam hozzá az emanufaktura szappanjaihoz,közte a körömvirágszappanhoz is. Gyermekem lába ekcémás és nagyon száraz, de csak télen amikor jön a hideg. Nehezen szoktattam rá, hogy minden este a lábát és az érzékeny területeket azzal kell mosni, de mióta nem viszket neki és nem vakarja véresre, Ő is szívesen használja. Az eredmény kb 1-2 hét múlva szemmel látható volt. Kevesebb seb,nem volt irritáció, kiegyenlített bőrtónus. Úgyhogy ajánlom mindazoknak akiknek gyulladt és sebes a bőrük. és elérhető áron szeretnének rövid időn belül megoldást találni a problémáikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

kummerne.edit

Korcsoport: >54
2013. március 27.

Egy kedves ismerősöm édesapjánál tett nagy szolgálatot ez a szappan, mikor is a kemoterápiás kezelések után a teljes testfelületen gyulladt pattanásos reakció jelentkezett. Ezt a szappant ajánlottam, mivel már nálunk is többször bizonyított a családban. Igazi siker élménnyé vált a történet, mert nagyon sokat javult az édesapa bőrproblémája, használt a szappan. Örömünkre!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 27.

ksara

2013. március 27.

Hamar rendbe hozta a problémás arcbőrömet, előtte sok kozmetikumot kipróbáltam, de eddig ezen kívül semmi nem segített. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

niki.magyar

2013. március 15.

Nagyon jó a zsíros, pattanásos bőrömre, de a száraz részeket sem szárítja ki. Isteni az illata! És teljesen természetes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

pupee

2012. június 11.

fúúú ez a szappan gyulladt arcbőrre tényleg nagyon jó ! Egy időben az arcom tele volt gyulladt pattanásokkal, aztán pár hét rendszeres használat után már sokkal jobb volt a helyzet:) a körömvirág minden szempontból jóóó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

kingus008

2012. április 5.

Használtátok már? mik a tapasztalatok? nekem szépen rendbe hozta a pattanásos bőrömet. nagyon meg vagyok vele elégedve és árban is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 5.