Florex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2013. május 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Natúr illatú, bőrregeneráló szappan. A benne található mákszemek bőrradírként távolítják el az elhalt hámsejteket. Használatával selymes, puha érintésűvé válik a bőr.

Összetevők: Juhtej,  Lanolin,  Pálmaolaj,  Kókuszolaj,  Olívaolaj,  Mákszemek

kecskes.ildiko81

2013. április 17.

Nagyon szuper szappan! Korábban többféle bőrradírt is kipróbáltam, de nem voltak teljesen megfelelőek. Ez a szappan amellett hogy jól hidratál, még radíroz is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 17.

laura.rabocskai

2013. április 13.

Number one!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Number one!

t_editke

2013. március 29.

A mákszemek nagyon kellemesen leradírozzák a hámsejteket. Fürdés után puha és sima lett a bőröm. Érdemes kipróbálni, nekem bevált. Használata után nem kellett az amúgy száraz bőrömet bekrémezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 29.

tihob.h

2013. március 29.

Nagyon szeretem bőrradírozónak használom és nagyon szép selymes lesz tőle az egész testem. Nem túl erős így mindennap használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 29.

margusz

2013. március 8.

Az egyik legjobb szappan, amit valaha használtam. A mákszemek masszíroznak és az elhalt hámsejteket is eltávolítják. Testápolásra sem volt szükség használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 8.

kingus008

2012. május 19.

Szintén ajándékba kaptam ezt a szappant. Nagyszerűen radíroz, észrevehetően kisimultabb lett a bőröm, és testápolóra sincs szükségem mellette. Kellemes az illata, narancsbőr ellen küzdőknek megéri egy próbát tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

emanufaktura

2012. április 10.

Isteni bőrradírozó szappan mákszemekkel. És az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 10.

Isteni bőrradírozó szappan mákszemekkel. És az illata is nagyon finom.