Emszappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Zsuzsi216, Módosítva: 2014. június 5.

Kategória:   Szappanok

"Ajándékba kaptam tartósítószertől mentes házi sört, méghozzá Jakabék többszörös aranyérmes főztjét. No de én tovább emeltem a tétet: mi az az étel, amiről sokunknak jut eszébe a hajmosás? Igen, a tojás! És ahogy ígértem, itt nem állunk meg, mert hajszépítő összetevők egész sora került most a fazékba. Sorolom elölről:

• Sör: fényt kölcsönöz, tartást ad, nyugtatja a fejbőrt, táplálja, munkára serkenti a hajhagymákat.
  • Tojássárgája: önmagában is tisztít, kondicionálja a száraz, durva hajat.
  • Rozmaringolaj: harmonizálja a faggyútermelést, serkenti a hajnövekedést, antibakteriális, javítja a fejbőr keringését.
  • Olívaolaj: Védő bevonatot képez és lágyítja a hajat.
  • Rizskorpaolaj: hajerősítő, hidratáló, fejbőrápoló olajok, megelőzik a hajhullást. Táplálnak, antioxidánsokat tartalmaznak, ápolják a töredezett hajvégeket.
  • Földimogyoró olaj: megelőzi a korpásodást, erősíti a hajszálakat, visszafogja a proteinvesztést és hidratál.
  • Kókuszvaj: bezárja a hajszálba a nedvességet.
  • Ricinusolaj: nyugtató, gombaellenes hatású olaj.
  • Sheavaj: ápoló védőréteget képezve zárja le a hajszálat, anélkül, hogy elnehezítené azt, táplálja, hidratálja a fejbőrt.
  • Méhviasz: fényt ad a hajnak és tartást a szappannak.
  • Méz: hidratálja a száraz hajat, korpa és kopaszodás ellen is segít.
  • Zöldtea: hidratáló, antioxidáns és korpaellenes hatású, megállítja a hajvesztést.
  • Lenmagzselé: fényt ad és ápolja az érzékeny fejbőrt.
  • Kecsketejpor: a tejek szintén a száraz haj kondicionálására alkalmasak, a kecsketejpor pedig különösen barátságos a mindenre érzékeny bőrhöz is.
  • Zöld és rózsaszín agyag: az agyagok abszorbeálnak minden oda nem való dolgot: zsírt, felhalmozódott vegyszereket, toxinokat, koszt. Most kétféle sampont készítettem: a zöld agyagos zsírosabb hajra való, a rózsaszín agyagos gyengédebb, érzékenyebbek is használhatják.

Most sem maradhatott el a sörös megjelenés. A "hab" színéről titánium dioxid gondoskodik.
Igen, ez egy szuper tápláló, mindenféle hajbaj ellen felszerelkezett, vidám megjelenésű és isteni fűszeres illatú szappan, nem csak hajmosásra!
A készlet erejéig választható zöld vagy rózsaszín agyagos verzió."

falsestuff

2015. február 1.

Bátran próbálkozzon mindenki a szappanos hajmosással! Ez a szellemes formájú szappan mindent tartalmaz, amire a hajnak szüksége van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Zsuzsi216

2014. május 29.

Féltem megrendelni, mert régebben volt egy próbálkozásom samponszappannal, ami nem sikerült túl jól.
Emese adott tanácsot a használatához és így sikerült. Hol almaecetes, hol citromos öblítést használok. Nagyon kedvelem. A hajam nem száraz tőle, szépen tincsesedik utána a hullámos hajam. Bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.