Emszappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrs.imperator, Módosítva: 2013. november 1.

Kategória:   Samponok

Ennek a növényi alapanyagú natúr szappannak minden összetevője különösen alkalmas a hajunk szépségének és egészségének megőrzésére. A méhviasz, a rizsolaj, a ricinusolaj és a dióolaj fényessé, erőssé teszi. Az olívaolaj dióleveles zölddió macerátum formában került bele. A kókuszolaj habja segít az alapos, gondos tisztításban. A hozzáadott gyógynövények is hajápoló, tápláló hatásukról ismertek: csalánlevél, hennapor, rozmaringolaj. A formát úgy terveztem, hogy kényelmessé tegye a használatát.

Össztevők: Olívaolaj,  Kókuszolaj,  Ricinusolaj,  Dióolaj,  Rizsolaj,  Méhviasz,  Diólevél, Zölddió,  Rozmaringolaj,  Hennapor,  Csalánlevél,  Naoh,  Víz

mrs.imperator

2013. november 23.

Nagyon szeretem a fűszeres illatát, igazán kellemes, a formája praktikus a mosáshoz, jól habzik, az összetevők listája is remek :) Nagyon jó kis samponszappan, megéri az árát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 23.