Emszappan

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   130-150 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   emszappan.blogspot.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zsuzsi216, Módosítva: 2016. július 27.

Kiszerelés:   130-150 g
Lelőhely:   emszappan.blogspot.hu
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Hogy miért különleges? Mert mindenből kókuszillatú van benne. VCO kókuszolajat használtam, a folyadék kókuszvíz volt, és koronaként egy nagy adag kókuszkrémet adtam hozzá adalékként. Túl sok nem marad meg a kókuszillatból, mégis különleges illatot kerestem hozzá: az ánizsos-egzotikus hangulatú rózsafa olajra esett a választásom. Sheavajat is adtam hozzá, és a szokásos olívaolaj mellett a másik kedvencemet, rizskorpa olajat használtam. Kókuszvízből olyat választottam, amit csak pasztőrizálással tartósítottak. Aki ivott már olyan kókuszból, amit a szeme láttára vágtak le a fáról, annak bizony csalódás, de azért így is finom ez a vitamindús víz. A cukortartalma 5%, ami hozzájárul majd a jó habzáshoz, a kókuszkrémem zsírtartalma pedig a krémes ápoláshoz. A vadiúj variábilis öntőformámat vetettem be, és kék búzavirág szirmokat, hogy a megjelenése is olyan ütős legyen, mint a beltartalom."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsuzsi216

2016. július 27.

Imádom Emese szappanjait. Ez a kókuszkrém szappan volt az egyik kedvencem. Annyira krémes és ápoló szappan, hogy testápoló egyáltalán nem kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.