Emszappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Zsuzsi216, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Kategória:   Szappanok

A keleti vonal egy újabb variációjában ezúttal a mandariné az egyik főszerep... na nem a nyelvjárás miatt, ennyire nem erőltetem a dolgot :) Egyszerűen csak azért, mert a mintához használt alapanyagban, a nemrég készült selyemszappanom illatkompozíciójában is ez dominál. Abban volt még édesnarancs és lime illóolaj, így most is ezt használtam, épp elég ennyi illatkavalkád. Persze a Tussah selyemkivonat is Kínára hajaz, párban az erős zöld teával, amit ezúttal folyadékként választottam. A Temple of Heaven gunpowderben a kézzel sodort, egérpiszokra emlékeztető galacsinok igazán magas minőséget képviselnek. A zöld teát antibakteriális hatásúnak tartják, hidratál, rugalmassá teszi a bőrt, erős antioxidáns hatású. A keleti hangulat részeként ismét használtam jó sok rizskorpa olajat, mert jót tesz a bőrünknek, extraszűz olívaolajat, mert szeretem, és kókuszolajat, hogy tisztítson, habozzon is. Más nem kell bele, hisz a selyemszappan igazán gazdag olajok tekintetében is (ricinus, shea, olíva, kókusz). Sőt hozott magával kakaót, zabtejet, és hogy halmozzuk a növényi tejek élvezetét, ebbe a masszába kókuszkrémet kevertem. Ilyen jó dolga tán még sosem volt a bőrünknek! :) Amikor a szappan készült, épp virágzott egy nagy kedvencem, a japánbirs. Kiszárított szirmai igazán jót tesznek ennek a se-színű szappannak, nem különben a szappanpor fehér porszerű finomsága.

Összetevők: Extraszűz Olívaolaj, Kókuszvaj, Rizskorpa Olaj, Sheavaj, Ricinusolaj, Temple Of Heaven Zöldtea, Zabtej, Kókuszkrém, Tussah Selyemkivonat, Mandarin Olaj, Lime Olaj,  Narancs Olaj, Japánbirs Szirom, Víz, Naoh

Zsuzsi216

2014. október 24.

Nagyon szeretem Em szappanjait. Öröm velük a fürdés.
Ez fincsi zöld teás illatú, ápoló szappanka. Eléggé unisex, bátran használhatja mindenki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Nagyon szeretem Em szappanjait. Öröm velük a fürdés.