ENBÉ

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: enbenaturalbeauty, Módosítva: 2020. március 13.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok

"A Himalája só gyógyszappan rengeteg Himalája sóval, ráadásként illatmentesen készült, hogy felvegye a harcot a bőrproblémákkal, és kíméletesen ápolja az érzékeny, problémás bőrtípust. Több, mint 30 százalékban tartalmaz Himalája sót, mely kiválóan alkalmas arra, hogy összehúzza a pórusokat, és eltávolítsa az elhalt hámsejteket."

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.