Energy

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Egi, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Új összetétel

A Caralotion testápoló tej bioinformációs hidratáló készítmény, erőteljes regeneráló hatással a test egész bőrfelületére. Erős antioxidációs hatással rendelkezik, könnyen adagolható és kenhető.

• Hidratálja és regenerálja az érzékeny bőrt
  • Viszkető ekcéma, gyulladásos bőrbetegségek, akne esetén
  • Száraz vagy irritált bőrre ajánlott
  • Óvja a bőrt a környezet káros hatásaitól

Egi

2018. augusztus 10.

Én nem testre használom ,hanem arcra, az egyik tanácsadó mondta, h ő ezt keni az arcára is. Testre nekem télen kevés volt, de ez inkább problémásabb bőrre van, a gyógyítás az elsődleges funkciója. Én mindig enyhén irritált bőrre kentem, ha kidörzsölte az arcradir, vagy pattanásokra....nagyon jól helyrehozta,regenerálta előbb a bőrt. És nem irritálta. A szememet sem.
Anyunak a viszketős alleriájának enyhitette lényegesen a tüneteit. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Anyunak a viszketős alleriájának enyhitette lényegesen a tüneteit. :)