Best of Beauty 2019

eos

Ár:   $3.99   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Ár:   $3.99
Kategória:   Ajakápolók

Fényvédős ajakbalzsam friss, energizáló grapefruit ízesítéssel. Puhítja, hidratálja és védi az ajkakat.

Aktív összetevők: avobenzone 3%, homosalate 10%, octocrylene 10%

ella98

2019. március 19.

Nem kell túl sokat felkenni belőle, akkor hidratál a legjobban. Ha kicsit túlzásba esek, akkor hajlamos kicserepesedni az ajkam. A fényvédő faktor miatt esett erre a választásom, de nem bántam meg. Elsőre az illata, miután felkentem, a Haribo gumimacikra emlékeztetett, és egy kicsit erőteljes volt. De ez az illat idővel megváltozott. Tényleg előjött a grapefruit gyümölcsös beütése. Könnyen kenhető, szerintem praktikus kiszerelésben. Bár az ára még egy kicsit húzós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Kayla

2018. március 15.

Nekem ez előtt volt már egy EOS-om, amit még akkor rendeltem az internetről, amikor nem lehetett kapni a magyar Rossmannokban. Valahogy az nem jött be, egy idő után fura szaga lett, és félreraktam. Aztán kiderült, hogy tök jó szemöldökfixálónak, és arra használgattam.
Eszemben sem volt még egyszer kiadni érte azt az árat, amit nem ért meg.
De sajnos megjelent az üzletekben, amit nemcsak a régi, de az új termékek is követtek. Közöttük volt ez a szépség, és mivel imádom a grapefruit ízét és illatát, nem tudtam ellenállni. Nem bántam meg, hogy megvettem. Továbbra is úgy gondolom, hogy egyáltalán nem hidratál, viszont az ízéért egyszerűen odavagyok. Az a baj, ha felkenem, rögtön le is nyalom. xD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Eszemben sem volt még egyszer kiadni érte azt az árat, amit nem ért meg.

Fayette

2018. március 15.

Mindig is túlárazottnak gondoltam, viszont majdnem féláron jutottam hozzá, szóval úgy gondoltam, megér egy próbát! Az illata miatt esett erre a választásom, nagyon szeretem a grapefruitos illatokat, és hál' istennek nem mű gyümis, hanem finom. Jól ápolja az ajkaimat, de nem szívódik be sok idő elteltével sem, és mivel engem nagyon zavar, ha valami érezhetően van a számon, csak éjszakára használom. Abszolút bevált ebben a hideg időben is, meggyógyítja a cserepes ajkakat, viszont a carmexet nem veri, szóval csak 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Bubus06

2018. február 24.

Az első eos-om. :) Nagyon finom, édesen grapefruitos illata és íze van, kicsit fanyar amit én imádok, és szeretem használni, és nagyon tetszik a külcsín is. Tetszik hogy van benne 30 faktoros fényvédő, és vízálló, szóval kíváncsi leszek rá nyáron. :D Egyébként meg nekem nem olyan kemény. Ha meglehelem ilyen hideg téli időben kétszer vagy háromszor, akkor simán kenhető. :) Annak ellenére, hogy tényleg ilyen nagy fényvédő faktor van benne, klassz az állaga is. Mert a nyári ajakápolók alapból nagyon durván kemények szoktak lenni..Az Isanás kb. kenhetetlen.
Biztos hogy nem ez lesz az utolsó kis golyóm..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Biztos hogy nem ez lesz az utolsó kis golyóm..:)

edi01

2018. február 3.

Szep csomagolasa van illata kellemes ize is egesz jo kicsit cukros edes tomeny illata van es tok jo h fenyvedos vizallo de erezni hogy nem egy konnyu es hamar beszivodo ajakbalzsam. Kar hogy nem azonnal hat hanem meg kesobb is ragacsos tole a szam viszont elony az hogy mivel rajta marad tobb ideig apolja vedi .ennek ellenere szeretem bar a hidratalo hatasa nem akkora mint amennyire mondjak. Egy sima ajakapolo hidratalasa is tud ennyit vagy tobbet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

CupcakeQueen

2017. június 29.

Imádom ezt az eos tojáskát is, finom grapefruit íz, szép csomagolás, és még fényvédős is, tökéletes választás nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.