eos

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2015. november 11.

Kategória:   Ajakápolók

2015-ös karácsonyi limitált kiadás

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

(Csak szettben kapható!)

Babooca

2019. január 25.

Tökös társával együtt szereztem be még tavaly, de nem lett szerelem. Édesanyámnak végül nagyon bevált, nagyon szívesen használja ezért nem pontozom le. Nekem sajnos ez a fajta nagyon vizes. Pedig nem sokban különbözik az összetevő listája a többihez képest. Ennek ellenére újravettem, mert a sütőtökös társához máshogy nem tudtam volna hozzájutni. Újra próbálkozom vele, remélem most nagyobb sikerrel fogok járni, mert nagyon sajnálnám, ha kidobott pénz lenne. Mióta rátaláltam a márkára csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

vadcseresznyefamag

2018. december 14.

Finom illatú, de nem veszem újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Finom illatú, de nem veszem újra

orchidea8627

2018. június 9.

Isteni finom vanília illata van, kellemes, nem ragacsos érzés.
Nem ápol extrán, inkább szintfenntartásnak jó, táskába dobós darabnak, bár ezt a kiszerelést változatlanul nem annyira szeretem, de ettől függetlenül ez egy szerethető darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Isteni finom vanília illata van, kellemes, nem ragacsos érzés.

Vicamici

Korcsoport: >54
2018. június 3.

A barátnőm imádja ezt a terméket, tőle kaptam egyet ajándékba. Az illatát, ízét nagyon szeretem, de nekem nem használt annyira, mint ahogy vártam tőle. Kicsit mintha tényleg szárítana. A formája sem jön be nekem igazán. Itthon tartva jó, de a táskámban nem fér el, mert kicsi táskákkal járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 3.

Bubucim

2018. május 25.

Nekem mind a kettő borzalmas volt. Egyáltalán nem praktikus a használata, és a hidratáló hatása is nulla, még a melegebb időszakban is. Örülök, hogy sikerült túladni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Zsokaa

2018. március 20.

Kellemes kis illat, de semmi extra nincs ezekben az ajakápolókban. Szettben jó árban volt, így beszereztem én is. A hidratáló hatása átlagos, elég kemény egyébként, bár nyáron még nem használtam. Illetve cuki ez a forma, de szerintem korán sem olyan praktikus, mint a klasszikus csavarós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

boglar27

2018. március 8.

Egyáltalán nem táskabarát, mint ahogy az a hivatalos oldalon van írva. Az illata isteni, de alig hidratál valamit is, nem mellesleg az ára sem kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 8.

Pamacsvirag

2017. szeptember 11.

Soha többet! Tavaly megleptem magam eggyel azt hittem hogy van olyan jó mint egy régebbi nagy kedvencem a Vaníliás Mint, de ez számomra nem a legkellemesebb illat és a funkciót sem úgy látja el ahogy elvártam ( fura ragacsos érzetet add)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Eszter1101

2017. február 23.

A karácsonyi szettben vásároltam meg Winterberrys társával. A csomagolás nagyon szép volt. Ketten együtt voltak 2900 Ft körül. A vaníliásat a testvéremnek adtam, én pedig elkezdtem izgatottan használni a Winterberryset. Illat 5 csillag, csomagolás szintén.
Na de a hatás...két nap után feltűnt, hogy nagyon repedezik és szárad a szám. A sarkai pedig egyenesen sebesednek. Először nem tudtam mi okozza egy megfázás vagy az ajakápolóim egyike. Leálltam mindről egy hét után elmúlt a sebesedés a szám sarka is rendbe jött (Garmastannal kentem). Így neki álltam tesztelni mi okozta ezt a borzalmat. Hamar meg lett a tettes. Egyszer kellett bekennem az Eossel...két napja ismét visszatértek a borzasztó sebek. Hiába az illat a csomagolás...ha lehetne csillagot se adnék. Horror, amit művelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

zsucica

2017. február 19.

Szerintem szuper,mint a többi Eos...jó,illat íz,kellemes textúra...újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Szerintem szuper,mint a többi Eos...jó,illat íz,kellemes textúra...újravevős.

Antioxidánsok: Tocopherol