eos

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Trópusi, mangó ízű ajakápoló balzsam.

Babooca

2019. augusztus 23.

Tavasszal vettem, így nyárra, hogy az ilyenkor kevésbé kiszáradt ajkamat valamivel ápoljam. Sajnos időközben valamelyik cicukám elfocizta, és azóta sem találom. Amíg meg volt szerettem, szívesen használtam. Kicsit szárazabb állaga volt, nehezebb volt kenni, az illata nem mangós volt, inkább műanyagos. Az ápoló hatása nem kiemelkedő. Nem venném újra, a kedvencem a Pumpkin spice, azt nem tudja lekörözni, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.