eos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2019. február 11.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Hidratáló hatású, szilva illatú ajakápoló.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Feketemacska

2020. december 18.

Szintén csomagban volt nekem is. Az illatát nem tudom mihez hasonlítani, nem tolakodó de nem is kellemes. önmagában nem venném meg de talán elhasználom. A hidratálása gyenge

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

2019. február 8.

Az orchideás kézkrémmel csomagban vettem, akciósan 1500,-Ft-ért. Amúgy nem vagyok elájulva a márka termékeitől, de ennyiért a két termék együtt bőven megérte. Mindennapos ajakápolónak jó, ha nincsenek túlzottan kiszáradva az ember ajkai. Nem a Carmex-szel/Blistex-szel egy kategória, azt ez nem tudja nyújtani. Vékonyan ráolvad az ajkakra, én szilvát nem érzek az illatán, ízén, de kellemes, el fogom kenegetni. Amúgy magában és normál áron biztos, hogy nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.