eos

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Ginerva, az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Ajakápolók

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Fzks

2019. szeptember 8.

Legkedvencebb ajakápolóm. Nem ragad egyesekkel ellenben (khm Carmex), mesés az illata, finom, nagyon puha lesz tőle a szám, finom krémes nem ragacsos. Akciósan vettem a Dougles-ben, sokáig bejár, ez rakta rendbe a számat a fentebb említett termék után, mivel az sebesre csípte. Nem hiszem hogy váltanék, a második Eos-om eddig, de minden megvan benne ami kell.:)
Update: Azóta megtudtam, hogy az Eos állatokon tesztel, így sajnos nem veszem újra a termékeiket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Sophielle

2019. január 25.

A kiszerelése nagyon praktikus, a dobozka kialakítása aranyos, az INCI-je tetszetős, jól hidratál, ha naponta 2-3 alkalommal használom.
Viszont hátránya, hogy elég lassan szívódik be, na meg ez a szeder illat nekem annyira műnek hat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

ddominikaa

2017. március 20.

Az egyetlen erénye, hogy cuki. Az illata nagyon mű és egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Az egyetlen erénye, hogy cuki. Az illata nagyon mű és egyáltalán nem hidratál.

szofiaa

2017. február 6.

Emlékszem még mennyire akartam egy ilyen eos terméket és milyen boldog voltam , amikor végre hozzájutottam ehhez.
Minden nap használtam és imádtam. Hidratált, kellemes volt az illata, minden rendben volt vele. Még ez át nem ment totálisan a másik végletbe és valami borzasztóan nézett ki az ajkam a használata után. Nem tudom mi változott meg, később kaptam egyet ajándékba és gondoltam megpróbálom újra használni, de ugyan úgy rémes lett a végeredmény.
A csillagokat az illat illetve összetevők miatt kapja, de nekem nem használt tartósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

wzannus

2017. január 27.

Szeretem az illatát, cuki a formája...ha valakinek nem extra száraz a szája akkor lehet használ, nekem sajnos nagyon száraz és nem tud vele mit kezdeni. El fogom használni, de ez nekem nyári ajakápoló lesz, mert most semmit sem segít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

straub.stella

2017. január 15.

A legjobb ajakápolóm,jó az illata, egyedi a tégelye,szuperül ápol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

A legjobb ajakápolóm,jó az illata, egyedi a tégelye,szuperül ápol :)

agnesbagi

2017. január 9.

Látom, hogy többeknek nem vált be, én viszont nagyon elégedett vagyok vele. Már kb. 2 hónapja használom, és azóta is nagyon szépen hidratál, pedig elég kellemetlen hidegek voltak mostanában. Az illata finom, nem érzem egyáltalán műnek. Az ára talán kicsit borsos, viszont még mindig nagyon sok van belőle.
A rendszeres használat miatt most már kezdi elveszíteni az eredeti kerek formáját, kezd "laposodni", így egy kicsit óvatosabban kell kenni, hogy ne a száj köré kerüljön a krém :-) Amíg nem találok nála jobbat, addig megérdemli az 5 pontot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Magneto

2017. január 3.

Nagyon szeretem az illatát és az izét, konkrétan ennek a típusnak, a csomagolás a forma szintén cuki. Szivem szerint nem osztanék csillagokat, vegyesek az érzelmeim, tetszik az egész tálalás, de az eszem azt súgja hogy nem éri meg a képességei alapján az árát. Az egész egy nagyon jó marketingre épült az a sanda gyanúm. Hidratálóként úgy működik mint bármi más, a tartósságáról nem tudok beszélni.

Az összetevői alapján arra következtetek, nem a Catrice Ultimate rúzs okozhatja a száj peremén megjelenő pici pattanásokat gyulladásokat, hanem emez a drágaság a kommedogén összetevők miatt, kár kár.

UPDATE: Nem bírom elhasználni, kuka lett, lefokozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

UPDATE: Nem bírom elhasználni, kuka lett, lefokozva.

Avellana32

2016. november 26.

Nagyon szép csomagolás, kiváló hidratáló hatás, kellemes illat. Legszívesebben az összes EOS ajakápolót kipróbálnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 26.

redakkrisztinaa

2016. február 14.

Nekem ez annyira nem vált be mint a sweet mint . Az illata nagyon mű egy idő után. Elhasználom mert kidobni nem fogom , de nem nagy durranás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate