eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2016. január 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Frissítő vanílilás mentol ízzel.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Julus92

2020. január 4.

Első eos termék, amit próbáltam, akciósan, 1000 ft körül jutottam hozzá. Hidratálásban kenterbe veri azokat az ajakápolókat, amiket eddig használtam, a cserepes ajkaimat képes volt egy éjszaka alatt rendbe tenni. Szerettem, hogy az illata visszafogott, nem az az erős parfümös. A csomagolás mondjuk inkább cuki, mint praktikus, de értem én, hogy ez kell a megkülönböztetéshez. :)
Nem tudom, más eos-os ajakápoló is van-e ilyen hatásos mint ez. Szerintem legközelebb akkor fogok ezzel próbálkozni, ha megint belefutok egy akcióba, a teljes árat én is sokallom picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

aszilvia

2019. november 23.

Hát, én két és fél éve rendeltem iHerb-ről, akkor még szállították kishazánkba is. A rózsaszínűt már elfogyasztottam. Ezt a napokban bontottam ki - félve attól, hogy már megavasodott, megromlott, de nem, egyáltalán nem - és azóta használom. Azt veszem észre, hogy valamivel jobb, mint a rózsaszín változata (Eos Coconut Milk ajakbalzsam). Ez krémesebb, jobban felvihető az ajakra, úgy érzem jobban hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

anyujobbantudja

2019. április 1.

Nagyon szerettem; nem a legjobb illatú EOS balzsam de a hatása kiváló; én használtam könyökre és kézfejre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

VGaba

2019. március 27.

Nekem bevált. Szeretem az illatát, jól hidratál. Az összetevők miatt pedig mindenképpen plusz pontot érdemel. Csak az ára lehetne kicsit kedvezőbb, akkor örökre barátok maradnánk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

manobeka

2019. március 18.

Érdekes, hogy ez vált be legjobban, sárgásabb is a színe, mint a többinek, talán több cucc is van benne, a többi semmit nem ért nekem. Ez 890 ft-ot simán megért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

SpinnerCat

2019. március 4.

Egyik nap nagyon fájt a kicserepesedett szám, de nem volt nálam ajakápoló, beugrottam a Rossmanba egy Blistexért. Azt nem találtam, viszont ezt a kis mentolos-vaníliás cukiságot ~800ért igen. (Ha a teljes árán lett volna, szerintem nem kísérletezek vele.) Eddig nem értettem ezt a formát, de nem is rossz. A design is egész bejövős. Az íze-illata-hatása meg megvett kilóra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Virgi

2018. december 28.

Nekem ez a termék vált be a legjobban. Imádom az illatát, az ízét, és ami végett a kedvencem lett, az az hogy felkenem a számra, és érződik hogy megmarad a krémes állag. Nem mint más ajakapolonal hogy test hőre már olaj/víz állagú.
Minden ajakapolom kuka lett, miután megvettem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Minden ajakapolom kuka lett, miután megvettem ezt a terméket.

nycsicsi

2018. december 12.

Akciósan találtam a terméket a Douglas-ben, így azonnal a kosaramba került. Érdekes volt a vanília & menthol párosítás, így alig vártam, hogy kipróbálhassam. A woow élmény sajnos elmaradt, mert a mentholt nagyon enyhén lehet csak érezni, ennek ellenére szeretem használni a terméket. Kellemes az állaga, jó az illata, és igen, a csomagolás engem is megfogott. Sajnos, ha elkezd fogyni a tégelyből, akkor már nem egyszerű/higiénikus a használata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Agnes09

2018. július 28.

Számomra csalódás. Többet vártam tőle. Illata nem nagyon van, nem érzem sem vanilliát, sem mentolt. Szárazságra, cserepes ajkakra nem jó egyáltalán. Hatást ne várj tőle. Drága ahhoz h semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

felhasznaloinev

2018. június 16.

valahogy akciósan, 1500 forint körül vásároltam meg. annyiért úgy voltam vele, hogy még elfogadható, de az életben nem fizetnék érte 2500 forintot. valószínűleg a csomagolás és a nagy hájp miatt vettem meg, nameg kíváncsi voltam, hogy mit tud, illetve, hogy mennyire mentolos (imádom a mentolos cuccokat). már megvan egy ideje, amikor a kezem ügyébe kerül, használom is, és azt hiszem, hogy a végső benyomásom ez a tipikus egynek jó. ár-érték arányban lehet jobbat is találni. nagyon szép fényt ad a szájnak, de közben nagyon természetes felkenve, és könnyű használni a kialakításnak köszönhetően. sajnos én nem érzek semmilyen bizsergető mentolt azt ajkaimon - emiatt eléggé csalódott vagyok. a kiszerelés szerintem feleslegesen nagy, a termék pedig feleslegesen drága, télen nem hidratál eléggé, nyárra viszont szerintem elég jó. az ár-érték aránya miatt két pontot levonok, bocsi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate