EP Line

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. március 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok

Luiselotte

2018. január 28.

Ahhhahhaaaa hát ez is fent van ?:D
Nem tudom, hogy mi vett rá még huszonévesen, hogy megvegyem , de úgy éreztem, hogy kell. Valami bitang műanyag volt az egész lötty, édes illattal természetesen :))
Ma már cikinek éreznék egy ilyet a fürdőszobámban, de az emlék miatt megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Ahhhahhaaaa hát ez is fent van ?:D

anitaanett

2016. július 23.

Egy olyan nagy Hello Kitty imádónak mint én nem hiányozhat a fürdőszobájából. :) Én ajándékba kaptam, isteni málnás illata van a benne lévő folyékony szappannak, ráadásul rózsaszín és nem szárít. Sajnos már kifogyott és egy ideje nem látom már sehol ezt a terméket csak neten. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Kimi

2015. augusztus 9.

A folyékony szappan illata nem tetszett, de nem is azért vettem. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

A folyékony szappan illata nem tetszett, de nem is azért vettem. :P

ZaFi

2015. február 3.

Intenzív málnás illatú rózsaszín folyékony szappant rejt Hello Kitty.
Még most is meg van az aranyos flakon, persze már mással feltöltve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

Intenzív málnás illatú rózsaszín folyékony szappant rejt Hello Kitty.
Még most is meg van az aranyos flakon, persze már mással feltöltve...