Époux

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zadri, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Normál

• lágy, selymes textúra
  • megnyugtatja az érzékeny bőrt
  • segít megtartani a bőr ragyogását

Orsyna

2015. április 2.

A külseje tetszik a természetes összetevők miatt vettem meg.De nem vagyok tőle elájulva.A tág pórusokat nem húzza össze igazán és nem elég matt szóval én zsíros bőrre nem ajánlom és kellemetlen mikor rajtam van a bőrömön kicsit olajos szerintem. Nagyon híg az állaga amúgy. A színe elég fehér.Nincs benne fényvédő se.50ml nem tudom mikor fog elfogyni de nem a kedvencem.:/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Nimir-ra

2014. szeptember 26.

Szerintem is szuper. az illata is jó. tényleg jó problémás bőrre, csodásan gyógyítja. kicsit fehér de összekevertem egy szintén ázsiai sötét ffi bb krémmel és az eredmény csudajó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

zadri

2014. július 20.

Szuper kis BB krém. Nem szárít, fedése közepes. Púderrel nem fixálom soha és szinte egész nap tart a matt hatása (zsíros bőrön természetesen átfényesedhet). 50 ml, ami szerintem sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.