Epovit

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szerafin33, Módosítva: 2014. május 20.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Ligetszépe olaj tartalmú étrendkiegészítő készítmény.

A ligetszépe olaj hozzájárulhat a hám- és kötőszövet egészségének megőrzéséhez.

Összetevők: ligetszépe olaj, zselatin, glycerinh, nemkristályosodó szorbit oldat

Kiszerelés: 60 db

messin

2020. május 5.

Pre-menstruációs problémák miatt kezdtem szedni, ugyanis a ciklus második felében tele voltam vízzel és a melleim is robbanásközeli állapotban voltak, egyetlen érintésre fájtak, egy mérettel nagyobb ruhákat kellett hordanom. Először 2x2 kapszulát szedtem, majd lecsökkentettem 2x1re. Hihetetlen, de az összes panaszom három heti szedés után elmúlt! A bőröm, hajam is szebb lett, de az már tényleg csak hab a tortán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 5.

hamireni

2019. március 25.

Csodaszer. Rengeteg dobozzal vettem már ligetszépét, mert eddig ez segített a legtöbbet.
Hormonproblémákkal küzködök, eddig ez volt az egyetlen természetes étrendkiegészítő, aminek érezhető volt a hatása. Szépen kitisztult tőle a bőröm, a közérzetem jobb lett, és a hajam is végre elkezdett nőni!! :D

Több márkát is használtam ligetszépéből, nem vettem észre különbséget hatásban. Ez jó áron van, és nem kell belőle 6-ot szedni egy nap, szóval szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Bellaaa1999

2019. február 16.

Pár napja kezdtem el szedni ekcéma miatt, egyre szebb a bőröm a karomon, szerintem ettől van. Majd jeletkezem még update-el, addi megkapja a 5*-t :)

Rontani nem rontott a helyzeten, de végül nem is segített sokat, a javulás valószínűleg nem emiatt volt.. 3 pontra viszem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Daniella11

2018. október 20.

A bőrömre kezdtem el szedni, mert bár nem vagyok már tini, mégis mindig van rajtam egy-egy kisebb pattanás. Bár ne tettem volna! Már 1-2 nap után megsokasodtak, sőt, megnagyobbodtak a ragyák az arcomon. Először nem gondoltam, hogy ettől. Több, mint két hétig szedtem, de napròl-napra rosszabb lett. Ekkor kezdtem gyanakodni. Utánanéztem, magyar nyelvű oldalakon nem ìrnak ilyen lehetséges mellékhatást, de angol nyelvűeken igen. Ott is inkább csak a felhasználòk jelezték, de nem pont erre a termékre, hanem a ligetszépe olajra általában. Pròbaképp abbahagytam, és valòban -letisztult a bőröm. Szòval azt kell hogy mondjam, vigyázni kell, nem mindenkinek csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

rekeszke

2017. január 26.

Eddig mindig csak egy-egy dobozzal szedtem be belőle, úgy nem tapasztaltam változást. Most viszont úgy döntöttem, tényleg megcsinálok egy rendes kúrát, 2 dobozon vagyok túl, és végre látható a változás. Szebb lett tőle a bőröm, és a fodrászom szerint dúsabb a hajam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

umpalumpa

2014. december 19.

szept. 17: Még nem pontozom, nemrég kezdtem enni. Az ekcémás tünetek és a nyakamon éktelenkedő bumszli pattanások miatt próbálkozom vele.

okt. 10: még mindig nem vagyok biztos benne, illetve nem merek igazán bízni, hogy ez segített, ezért még mindig nem pontoznék. Most fejeztem be egy Vénusz csepp kúrát, és almás-citromos habkrémmel kenem az arcom. Ha már csak a kapszula marad és a többi szépítőszert elhagyom, akkor meglátom valóban ettől lett-e szebb a bőröm. Most kevésbé gyulladt, csak 1 ronda ragya és 1-2 pici jött a nyakamra. A nagy sem az a csomós, hanem az a "beérős" típus volt. Ekcéma maradt, asszem azzal nem sokat tudott kezdeni, talán ici-picit enyhébb és kisebb területen jelentkezik. Ja, és csak 2 szemet eszem egy nap, nem 4-et,ahogy javasolják.

okt. 22: most már biztos, hogy segít a bőrömnek. Jönnek ugyan patik, 1-1 db, de nem annyira nagyok és fájdalmasak, illetve az ekcémás tüneteimet is csökkentette. A tegnapi erős hidegfronttól önmagában ki kellett volna jönnie a ronda fájó, viszkető hólyagoknak és csak nagyon enyhe formában jelentkeztek. Ha nem fogok meg a mai napon egy kovászos uborkát :D, ami kimarja az ilyen bőrt, akkor még jobb állapotban lenne a kezem. (Kicsit talán zsírosabb a bőröm az ilyen hideg időben szokásosnál, de nem baj.) A javító hatás eléréséhez majdnem 2 dobozzal ettem meg és napi 2 szemet szedtem. Ha elfogy szünetet tartok egy darabig.

nov. 17: tovább szedem, azt hiszem nem érdemes szünetet tartanom legalábbis télen nem, mert romlani kezd az ekcémás területek állapota és a gyulladt patik is csúnyábbak lettek, miután befejeztem a kúrát.

Dec. 19: na, még egy frissítés. Már viszonylag régóta szedem, azelőtt multivitaminokat is szedtem, de ilyen mértékű hajhullás csökkenést semmilyen belsőleg szedett szernél nem vettem észre. Hajmosásnál feltűnően kevesebb hajam hullik ki és a fésűmben is jóval kevesebb marad. Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy ez a bogyó segített. Hajkefe ugyanaz, hajmosási rutinom szintén. (A patik és az ekcéma miatt nem tervezem, hogy egyhamar abbahagyom a szedését.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.