Best of Beauty 2019

Equilibra

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyorsan a bőrbe szívódik zsíros hatás nélkül. 99%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Rendszeres használata esetén láthatóan javítja a bőrképet:

• Hegek: segít javítani a hegek bőrképét
  • Striák: segít megelőzni a megjelenésüket, terhesség vagy hirtelen súlynövekedés esetén is
  • Szárazság: visszaadja a bőr természetes zsírtartalmát az időjárás következtében, gyakori fürdés, túlzott fűtés, vagy légkondicináló hatására kialakult szárazság esetén
  • Bőregyenetlenségek: segít javítani a bőrképet napozás, hormonális változás, vagy bőröregedés esetén
  • Öregedés jelei: segít javítani a bőr tónusát az arcbőr és a test bőrének öregedése esetén

Érzékeny bőrön is használható, nem zsíros. Parabénmentes, paraffinmentes, ásványiolaj mentes. Gyengéden parfümözött, allergénmentes.
99% természetes eredetű összetevők.

springee

2017. július 19.

Kedvező áron jutottam a termékhez, ismeretlenül is vétek volt otthagyni. Szkeptikus voltam a beígért hatásokat illetően, de gondoltam egy próbát megér, mert bár világ életemben vékony voltam, popsin, combon és a térdemen vannak striák. Már egy-két hét után láttam a változást! Szinte teljesen hibátlan lett a bőröm. Ráadásul mivel felhasználási módjait illetően rendkívül sokoldalú termék, így bátran ajánlom! Állandó helyet nyert magának a kedvenc kozmetikumaim között

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

bkolozs

2017. június 8.

A Tesco-ban találtam rá véletlenül, 1000 Ft-ért sikerült megszerezni, gondoltam, annyit megér, mert adalékmentes, hátha beválik. Kipróbáltam és másnap vettem még hármat. Nagyon kellemes állagú, finom illatú, könnyen adagolható és intenzíven ápolja a bőrt. Nem utolsó sorban szép a csomagolása is. Már három hete használom minden este és nem hagy zsíros érzetet, nem irritál, nem tömíti el a pórusokat sem. Az arcon is bátran használom, pattanásra hajlamos bőrön. Hajvégápolóként is nagyszerű és párszor már fejbőrbe is masszíroztam éjszakára. Csodálatosan puha haj az eredmény. Teljes áron is megvenném. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 4.

Úristen! Az összes nőnek üzenem, hogy ezt az olajat mindenkinek ki kell próbálnia! Egy Pesti tescoban pillantottam meg, rengeteg dolgot ígért, jó a striák ellen, jó a hegek és az öregedés ellen, gondoltam kipróbálom, 3000ft volt, és még sose hallottam erről a márkáról ezelőtt. Elkezdtem alkalmazni a lábamon, és gyorsan beszívódó olaj, nem hagy ragacsos érzetet, könnyed. Illata nem érezhető. Később használtam a többi végtagjaimon is, a karomon, a könyökömön, ami mindig ilyen furán érdes volt, de később puha lett, használtam a nyakamon is, ami szintén minimálisan mindig érdes volt, de sosem segített rajta semmi, csak ez. Később alkalmaztam az arcomra is, ami általában mindig kipattog az olajos,zsíros dolgoktól, de ettől nem. Éjszaka kentem fel mindig és reggelre friss, kicserélt tökéletes bőrt kaptam. Nem akarom Isteníteni,de már megvolt :DD
Most hogy tudom milyen, soha többé nem veszek gagyi krémeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Most hogy tudom milyen, soha többé nem veszek gagyi krémeket.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate