Erborian

Ár:   6550 Ft és 13 550 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml és 45 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. október 2.

Ár:   6550 Ft és 13 550 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 45 ml
Lelőhely:   Marionnaud
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A CC Red Correct az első színkorrekcióval ellátott krém, melyet zöld pigmentekkel dúsítottak a bőr vörös színének kijavítására és megszüntetésére.

A krém olyan pigmenteket bocsát ki, amelyek a levegővel érintkezve reagálnak, megváltoztatják a színeket és tökéletesen alkalmazkodnak bármely bőrszínhez.

katalinmester13

2020. augusztus 6.

Egész arcra használtam a kis mintámat sminkalapnak. Közepesen testes zöld krém. Könnyen eldolgozható. A szem alatti karikákon is halványít. Nem ül be a ráncokba. Erborian BB krémmel és egy Maybelline Affinitone alapozóval próbáltam ki. Mindkettővel együttműködött. Illatos, de én szeretem az illatos krémeket. Fényvédős. Felkerült a megvásárolandó termékek listájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Asianlover

2018. október 4.

Nagyon klassz kültéri sminkalap. Persze nem muszáj csak utcára alkalmazni, de én a fényvédős termékeket azért szívesebben hordom utcára. Látványos az eredmény, - ellentétben az Avene krémével, amit mostanában próbáltam - rögtön egységesít és kicsit sápaszt is. Ez a pirosság esetében ugye eleve nem hátrány. Én az egész arcon alkalmazom a fényvédő miatt, most kapóra is jön a halványítás, mert éppen alapozó váltásban vagyok, és még nem vagyok a leghalványabb állapotomban ugyebár. Nem ragad, azonnal beszívódik. Még egy kicsit próbálkozom vele, mit hogyan különböző alapozókkal/felvitellel, de olyan tekintetben mindenképpen 5-ös, hogy a színkorrekciót teljesíti és UVA tartományt is lefedő 25-ös faktort tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag