Erboristica

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: unicole, Módosítva: 2013. február 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Bio argánolaj, növényi eredetű hyaluronsav és AHA-sav kombinációjával készült arctonik. Értékes összetevői között megtalálható az árvácska, vadrózsa, ezerjófű, csarabfű, hibiszkusz, vasfű kivonata is. Használatával az arc bőre tökéletes tónusú, üde és sima lesz.

Nem tertalmaz parabént, ásványi olajokat, szilikont, vegyi tartósítószereket és állati eredetű összetevőket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Erboristica Alkoholmentes Arctonik  (kizárólag személyes átvétellel)
Ár: 400 Ft , Eladó: Emiii
Állapot: kb. félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emiii

2017. november 21.

Ez a tonic tanított meg arra, hogy ne adjak pénzt olyan termékért, amiben van parfüm. Förtelmesen büdös! És ami a legrosszabb, hogy meg is marad a szag a bőrön, mintha belemászna, bleh! Próbálkoztam a lenti vélemények alapján lábra használni, hátha a gyulladt szőrtüszőkkel legalább kezd valamit. Majd szaggal elűzöm őket, haha… nem jött be. De legalább a lábam is büdös lett tőle. Még keresem a megoldást, hogy mire használhatnám el, mert ahhoz drága, hogy csak úgy kiöntsem.

Emiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

jemelja

2016. november 23.

Az alapján, hogy olvasom itt a véleményeket mindenkinek javaslom, hogy legyen óvtos ezzel a tonikkal és tudja, hogy mit vásárol, mert ez tele van AHA savakkal. Én pont ezért választottam. Azok közül viszont nagyon jó, mert ahhoz képest nem drága, és nem is szárít - az aloe meg az argán olaj tartalma okán. Szóval egyszerre segíti a felső hámréteget kicsit megbontani, és egyszerre hidratál is. Elég karakán illata van, igen, kicsit ragadós utána, de én rárétegzem a szérumom, hidratálóm, és azt tapasztalom, hogy hatásosabban beszívja a bőröm őket, mint nélküle. Nem kifejezetten önállóan hámlasztóként használható termék, hanem nem hámlasztós napokon egy jó előkészítő alap, ami hosszútávon segít megújítani a bőrt. A téli bőrápolási rutinomban kedvelem leginkább, az a kis olajosság benne jól jön ilyenkor.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Kole

2016. szeptember 20.

Sajnos ugyanaz a bajom vele, mint az arclemosóval. Nem tudom elviselni az illatát. Pedig nagyon jó tonik lenne. Az arcom tényleg üde lesz tőle. Kár érte.

Kole
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Villango

2016. szeptember 2.

Tegnap vettem itt egy nagyon kedves lánytól, és persze már ki is kellett próbálnom, pedig egy vitorlás útra vettem, ahol nem biztos hogy mindig tudok majd vízzel arcot mosni.
Kicsit féltem is milyen a tisztító hatása, mert nekem alapból arra kell majd, de szépen lehozott minden szennyeződést az arcomról, a bőröm tapintása utána nagyon tetszett. Az illatával mg barátkoznom kell, olyan mintha a nagyi parfümjével kenegetném magam :-))) de alapból tetszik, szóval nem lesz itt semmi baj.
Az INCI-je nagyon szép, és az ára is barátságos ahhoz képest......, remélem hűséges tudok maradni hozzá. :) Mr csak az a kérdés mennyire bonyolult a beszerzése......

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

zalla

2016. július 1.

Kicsit tartottam tőle, hogy nem lesz-e sok a zsíros bőrömnek. Szerencsére semmilyen negatív hatást nem észleltem. Használat után tényleg időnként kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de ez csak átmeneti érzés. Illata tényleg kicsit gyógyszertári, de nekem tetszik. A hatását nehezen tudom leírni, a látható pirosságokat lehúzza, és sokkal egészésgesebbnek tűnik a bőröm. Az elmúlt időben pár koreai arcápolót próbáltam ki, és gondoltam lecserélem ezt a tonikot. Viszont mikor kihagytam, a bőrképem látványosan romlott. Ezzel meggyőzött arról, hogy mégiscsak a legjobb tonik, amit használok :) .
Az ára középkategóriás, de tényleg lassabban fogy, mint a többi tonikom.

zalla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Az ára középkategóriás, de tényleg lassabban fogy, mint a többi tonikom.

csaktom

2016. április 15.

pontosan azt éreztem a használatakor, amit @ivy. van egy fura, enyhe visszazsírozó érzet utána, amit én nem kedveltem, az összetevői alapján csak az argánolaj lehet. száraz bőrön kifejezetten jól működhet, és nem szívesen pontoznám le azért, mert nem illik a bőrtípusomhoz, miközben nagyon szépek az összetevői, úgyh kap négy csillagot

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 15.

ivy

2016. január 25.

Sajnos nem működik rajtam. Nem pontozom le, mert nagyon erős sejtésem van mostmár, hogy a bőrápolók szent grálja az argánolaj az én arcomnak nem jó. Kitudja miért, nem szereti. Kidobni nagyon nem szerettem volna, ezért kínomban a lábamat borító szőrtüsző gyulladásokra kezdtem kenegetni, és kb 4 nap után olyan mintha fotosoppoltak volna, sehol egy piros pötty. Szóval remek, nekem nyaktól lefelé...

ivy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

orybea

2015. december 1.

Meglepődve olvasom, hogy többen lemosóként használják. Én a már megtisztított bőrre viszem fel, enyhe hámlasztóként tekintek rá az AHA-sav tartalma miatt, tehát nem is minden nap használom. (Akinek kiütései lesznek tőle, valószínűleg nála is javul a helyzet, ha ritkítja a használatát, mert a benne lévő AHA sav biztos sok a bőrének.) Nálam szép bőrképet varázsol, lehúzza a pirosságokat is úgy, hogy nem szárít. Teszi amit ígér: a bőröm üde és sima lesz.

orybea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

dorkka

2015. november 24.

Ó, az első pár nap, egy új kozmetikummal, de jó tud lenni! :D Egyelőre tényleg klassz lemosó, kis nyomkodás után is használtam egyik nap, utána pedig tök gyorsan lement a pirosság. Nagyon tetszik!

dorkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

GNóri

2015. augusztus 17.

Alapvetően pattanás elleni arctisztítót és tonikot használok, de azok rettenetesen szárítanak, így azt találtam ki, hogy a pattanás elleni tisztítókat használom este, és keresek valami nem szárító alternatívát a reggeli arcápoláshoz. Így jutottam el ehhez a tonikhoz, mivel tetszettek a növényi összetevők, és hogy van egy kis hámlasztó hatása. Az arctejével együtt vettem meg itt KM-en egy kedves lánytól. Én egyelőre elégedett vagyok, tényleg nem szárít, szépen tisztít, bár valahogy az arctej hatását jobbnak érzem.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrolyzed Olive Fruit
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Algae Extract, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin, PCA, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1

PCA h

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.