Erboristica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Essie, Módosítva: 2012. október 18.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Testápolók

Javasolt száraz és érzékeny bőrre, bőrirritációkra, égésekre, napozás után, berepedezett bőrre, striák megelőzésére, rovarcsípés és viszketés ellen, ekcémára, bőrgyulladásra, allergiás bőrre.

Tenyerében puhítsa meg, majd finoman masszírozza bőrébe, amíg teljesen fel nem szívódik. A termék állaga függhet a hőmérséklettől, de ez minőségére vagy tulajdonságaira nincs hatással. Hozzáadott színezőanyagot, tartósítószert és oldószert nem tartalmaz.

Nessy

2013. július 22.

Aki szereti a shea vaj hatását, de nem bírja a szagát, annak jó alternatíva. Én testápolót kevertem ki belőle, de erre szerintem egy kicsit drága, utólag belegondolva. Nekem a finomítatlan shea is megteszi.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

Essie

2012. október 15.

Múlt héten vásároltam, és be kell valljam, kicsit benéztem, mert testápoló krémet szerettem volna venni, így amikor hazaérve kibontottam, meglepődtem az állagán... Viszont szerencsére hő hatására elég kenhetővé válik. Én csak testre használom, de a lényeg: jól hidratál, nem irritál, nem tartalmaz hozzáadott színezőanyagot, tartósítószert, oldószert, nem tesztelték állatokon. A doboza szép, maga a krémet tartalmazó tégely viszont kicsit csalódás volt, műanyag doboz, üvegben szebb - bár gondolom drágább is - lenne. 4 csillag, mert nagyon jó, de még nem A krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol