Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: ciprus-virágos

Fejjegyek: uborka, citrom, bergamot, zöld jegyek, nektarin, feketeribizli

Szívjegyek: jázmin, frézia, narancsvirág, rózsa, gyöngyvirág, magnólia, babarózsa

Alapjegyek: mandarin, vanília, pézsma, pacsuli, borostyán, szantálfa, írisz

Ritka! Escada Signature fújós eladó
Ár: 4500 Ft / 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Escada, Givechy ritkaság minta csomag
Ár: 4990 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: új, próbamentes, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / postán maradó / GLS

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nenuka

2018. november 10.

Igen, jó a név! Kb a signature scentem lehetne, de kb alig látom valahol. Inkább sehol.. :(. Az absolutely me az tényleg teljesen én, ez pedig signature scentem lehetne... na ezért szeretem az Escadát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Milnie

2016. január 10.

Evekkel ezelott kaptam karacsonyra egy 75 ml-s uveggel. Hmmm. Imadim. Nagyon keveser hasznalom, mert mar nem lehet kapni. Konnyed, friss, elegans. Az uj escadak rafacsos ragogumik ehhez kreest. Jo lenne valami hasonlo inyencseget kihoznanak ismet. Addig is tartalekolok a maradek par ml-rel. Es akinek van barmennyi ebbol en megveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

haszi79

2015. május 3.

Egyik örök kedvencem, több üveggel is elhasználtam anno. Nagy kár,hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 3.

csikosmatyas

2013. szeptember 22.

hmmm ... Oriflame Elvie ... csak az vagy 5 évvel korábbi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

hmmm ... Oriflame Elvie ... csak az vagy 5 évvel korábbi

Lara5

2013. szeptember 7.

Hosszabb szünet után újravettem ezt a kis üvegcsébe zárt tüneményt.
Imádom, annyira nőies, szelíd, ártatlan mégis szexi illat. Tökéletes a mindenapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Hosszabb szünet után újravettem ezt a kis üvegcsébe zárt tüneményt.

Bihter85

2013. április 3.

Ezért jók a miniparfümök, mire elfogynak, el lehet dönteni, hogy kell - e a nagy hosszú távra és sok fajtát lehet próbálgatni.
Ő is ilyen volt, finom, végül nem győzött meg teljesen. Talán kicsit komolynak éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

sydneyke001

2013. március 12.

A kedvencem volt 2005 től egészen 2011 ig.
Akkor Karácsonyra megvettem immáron a 6. üveggel és valamiért már nem tetszett.

Pedig évről évre ez volt az én illatom, minden nap ezt használtam fő illatnak, és csak nagyon néha variáltam.
Úgy látszik meguntam.

Az illata friss,nőies, csalogató.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

A kedvencem volt 2005 től egészen 2011 ig.
Akkor Karácsonyra megvettem immáron a 6. üveggel és valamiért már nem tetszett.

Úgy látszik meguntam.

Az illata friss,nőies, csalogató.

Flicka

2013. február 10.

2005-ből amennyire emlékszem, hogy olyan nagyon nőcis, magas sarkús, kristályos illat.. nem tudtam vele azonosulni. De nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.