Escada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 1995

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: mandarin, liliom, sárgadinnye, feketeribizli, babarózsa, rózsa, zölsalma, őszibarack

Aquariusgirl

2016. június 4.

IMÁDTAM az összes Limited Editon Escada-t 1996-2006 között. :-) Mindegyik teljesen eltérő karakter, de fantasztikus illat volt. Mind megvolt. Ő volt az első, aki miatt sok évre függő lettem. Egyébként azóta sem találtam hozzá hasonló tengeres csodát!!!! :-) Még most is érzem az orromban....... Aztán valami történt Escadaék háza táján, mert azóta teljesen egy kaptafa, vattacukor illatokkal jönnek ki. Nincs is jelenleg E-m. Pár éve megkeresktem neten és rendeltem is talán a lilából és mikor megérkezett, szomorúan tapasztaltam, h romlott volt, uh ment a kukába. Nagyon sajnálom, mert tényleg E függő voltam :-( Neki is jár a 5 csilli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.